Wrażenia z wersji beta

Ogólnie rzecz biorąc, porady Beara Gryllsa dotyczące przetrwania można zastosować także w przypadku odwodnienia.

Re: Wrażenia z wersji beta

Postprzez Keinoom w 04 Maj 2014, 06:24

Zilla napisał(a):Mnie też na liście nie ma a dostałem bete. How come?


Chciałbym mieć takie zmartwienie. Ciekawe czym kierują się przy rozsyłaniu dostępu do Bety. Kolejnością zgłoszeń ? Stażem na stronie survarium.com ? Ok tu odpadam :(

Swoją drogą gratulację dla tych co już "mogą" choć jak czytam wszem i wobec nie ma na co się palić bo to jedynie pvp na mniejszych lub większych (raczej mniejszych) arenach. Marzący o chociażby namiastce freeplay ze stalkera muszę jeszcze sporo poczekać :(

EDIT:


Hehehe nie tak to sobie wyobrażałem :) Póki co COD w Zonie ;)
Awatar użytkownika
Keinoom
Kot

Posty: 40
Dołączenie: 22 Kwi 2010, 13:46
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 3

Reklamy Google

Re: Wrażenia z wersji beta

Postprzez Universal w 06 Maj 2014, 16:04

Grywam w miarę możliwości w Survarium od dwóch dni. Wbrew pozorom nie jest aż tak źle, o ile ma się świadomość tego, że to beta. Chociaż biorąc pod uwagę mnogość dostępnych opcji, nazwałbym ją raczej "stabilną alfą".

Nie wyrzuca na pulpit, ani nie sypie żadnymi logami, więc jakoś specjalnie narzekać nie mogę, zwłaszcza jeśli spojrzy się w dział z LA, gdzie takich postów są dziesiątki. Natomiast są spore problemy z MM, cholernie długo czeka się na przydzielenie do serwera i mimo wszystko gra trochę "ścina". Parokrotnie musiałem wyjść z gry i wejść ponownie, bo gra strzeliła focha i nie chciała skoczyć na serwer. To jakiś popularny błąd, czy lepiej to zgłosić na survarium.com?

Ja, jako klasyczny średniak, mający lepsze i gorsze momenty mniej-więcej w równym stosunku, dość szybko się odnalazłem... pośrodku stawki. Te parę mapek - byłem na trzech, są na pierwszy rzut oka dość ciekawe, ale szybko można się złapać na tym, że cały czas wali się tymi samymi kanałami. Gdyby to był singiel, już bym go odpuścił. A tak - nie gra się specjalnie źle, jest pewien element losowości, choć czekam na więcej.

Szkoda, że jest tak mało giwer i innego szmelcu. Snajperka jest słaba, pepesza pierdzi jakimiś kapiszonami, TOZ łupie jak plastikowe gówna z odpustu. Szkoda, że tak mało map, jak wspomniałem - scenariusze się non stop powtarzają. Wiem, że to beta, ale mam ciągoty do simowatości i chętnie przebrałbym tego bezimiennego pamperka w coś ciekawszego niż dwa wzory kurtek. Jakoś brakuje mi motywacji, by więcej w to grać i prawdopodobnie niedługo sobie odpuszczę.
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2614
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1052

Re: Wrażenia z wersji beta

Postprzez Keinoom w 09 Maj 2014, 15:17

O! Dziś mailem przyszło z Vostok zaproszonko. Klient już ssie. Prędkość pobierania nie zachwyca. Jednakże najbardziej zastanawia mnie fakt że link do klienta był tu:

https://forum.survarium.com/en/lottery.php?list=1

To słowo "lottery" daje do myślenia :) Czyżby jednak klucz który dostałem nie był przydzielony z puli "pewniaków" który dostaliśmy na Dekadzie Stalkerów a po prostu z loterii którą Vostok prowadzi już od dawna z zarejestrowanymi użytkownikami i można być wylosowanym raz na minutę :)
Awatar użytkownika
Keinoom
Kot

Posty: 40
Dołączenie: 22 Kwi 2010, 13:46
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 3

Re: Wrażenia z wersji beta

Postprzez KoweK w 09 Maj 2014, 18:08

To klucz z puli pewniaków, bo wczoraj Twój nick wysłałem Vostokowi... zgubiło mi się parę maili i dzisiaj je znalazłem. Sorki za zwłokę. :D
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack

Za ten post KoweK otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Keinoom.
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5646
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1471

Re: Wrażenia z wersji beta

Postprzez QiJi w 07 Cze 2014, 14:42

Ta gra była, jest i będzie g*wnem, niby poprawiają optymalizację, a na naprawdę dobrym sprzęcie nie da się wygenerować więcej niż 60 kl/s, co chwila zmieniają obliczanie obrażeń, z każdym paczem coraz więcej bugów (które się powatarzają, jak np. powrót do tej samej rozgrywki gty wywali gracza do pulipitu), sam update gry naraża gracza za każdym razem na reinstalację programu. Aha czarę goryczy przelało premium currency, jak na razie prawie nic nie zrobili, a już chcą ciągnąć kasę.
Awatar użytkownika
QiJi
Kot

Posty: 30
Dołączenie: 09 Lut 2011, 11:32
Miejscowość: Legnica
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 6

Re: Wrażenia z wersji beta

Postprzez grzesiek1945 w 07 Cze 2014, 22:29

Niestety taka prawda, gra obecnie jest tak zabugowana że szok, aż włosy można rwac z głowy chciaz łysy jestem :/

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
grzesiek1945
Stalker

Posty: 125
Dołączenie: 26 Lis 2010, 14:48
Miejscowość: Zagorzyce
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: Wrażenia z wersji beta

Postprzez KoweK w 07 Cze 2014, 23:13

QiJi napisał(a):=więcej bugów (które się powatarzają, jak np. powrót do tej samej rozgrywki gty wywali gracza do pulipitu)

Ale to nie jest bug, tylko tak zrobione jest specjalnie. To chyba dobrze, że wracasz do swojej gry, którą ci przerwano z powodu bugtrapa i nie musisz czekać w kolejce, czyż nie?
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5646
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1471

Re: Wrażenia z wersji beta

Postprzez grzesiek1945 w 08 Cze 2014, 08:43

Nowa wersja juz spoko, dużo bardziej stabilna.

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
grzesiek1945
Stalker

Posty: 125
Dołączenie: 26 Lis 2010, 14:48
Miejscowość: Zagorzyce
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: Wrażenia z wersji beta

Postprzez KoweK w 08 Cze 2014, 14:55

U mnie nie działa. :E Ta gra nie potrafi się nawet zaktualizować bez bugtrapów. Nie rozumiem jak oni mogą nazywać to "betą".
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5646
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1471

Re: Wrażenia z wersji beta

Postprzez grzesiek1945 w 08 Cze 2014, 21:42

Musisz klienta zrestartowac, mi to pomogło.

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
grzesiek1945
Stalker

Posty: 125
Dołączenie: 26 Lis 2010, 14:48
Miejscowość: Zagorzyce
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: Wrażenia z wersji beta

Postprzez KoweK w 08 Cze 2014, 23:05

A mi nie. Poczekam sobie pół roku albo rok, może w końcu naprawią podstawowe rzeczy.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5646
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1471

Re: Wrażenia z wersji beta

Postprzez grzesiek1945 w 09 Cze 2014, 07:15

No to reinstalka całej gry jedynie zostaje.

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
grzesiek1945
Stalker

Posty: 125
Dołączenie: 26 Lis 2010, 14:48
Miejscowość: Zagorzyce
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron