Gdzie jakie bronie

Re: Gdzie jakie bronie

Postprzez mikew_86 w 11 Maj 2014, 09:56

W Darkscape w punkcie zaznaczonym na mapie wśród siedliska anomalii (zalecany elitarny detektor) znalazłem w skrytce w krzyżu pośrodku anomalii taką oto ciekawą paczkę składającą się z Vintara, 2 rodzajów snajperek SWD i karabinu Groza.

Image
Born to be wild.

Za ten post mikew_86 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Gelal, rotek1992, AlianPl.
Awatar użytkownika
mikew_86
Stalker

Posty: 83
Dołączenie: 06 Gru 2006, 21:36
Ostatnio był: 28 Sty 2024, 13:35
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 12

Reklamy Google

Re: Gdzie jakie bronie

Postprzez dawbra w 11 Maj 2014, 15:44

Military armored suit - lepszy od Monolitowcow
w Jantarze zaraz przy wejściu do Dead City , po prawej na pda jest coś przypominające murek , jest to jakiś bunkier z anomaliami zasypany fosą , leży w środku na półce przy ścianie , trzeba podskoczyć i podnieść

Za ten post dawbra otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative pilch12.
dawbra
Kot

Posty: 41
Dołączenie: 26 Mar 2011, 14:23
Ostatnio był: 01 Sty 2022, 14:47
Kozaki: 3

Re: Gdzie jakie bronie

Postprzez AlianPl w 13 Maj 2014, 00:13

Pociski RPG mozna znalexc rowniez w wierzy cisnien w barze, na samej gorze leza, samo Rpg, mozna wydropic u tego zielonego dupka przez ktorego idze posrac sie ze strachu uciekajac przed helką. nieprzypominam sobie zeby w wczesniejszych wersjach mozna bylo tak szalec z ammo do rpg i to na poczatku :D
Awatar użytkownika
AlianPl
Stalker

Posty: 67
Dołączenie: 07 Wrz 2009, 18:02
Ostatnio był: 22 Lis 2014, 18:08
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 7

Re: Gdzie jakie bronie

Postprzez n1ck w 13 Maj 2014, 05:56

A spotkał ktoś tych słynnych tajemnych handlarzy o których mówił Veles? Może oni sprzedają F2000.
Awatar użytkownika
n1ck
Tropiciel

Posty: 217
Dołączenie: 05 Lis 2011, 09:06
Ostatnio był: 16 Gru 2019, 15:04
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Kora-919
Kozaki: 41

Re: Gdzie jakie bronie

Postprzez Winiacz w 15 Maj 2014, 13:06

Jak ściągałem LA Model Pack, to w filmie pokazowym animacji był tez Desert Eagle. Znalazł ktoś?
Awatar użytkownika
Winiacz
Stalker

Posty: 64
Dołączenie: 19 Cze 2013, 11:54
Ostatnio był: 01 Sty 2020, 12:16
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 9

Re: Gdzie jakie bronie

Postprzez Gizbarus w 15 Maj 2014, 13:07

Zabij mnie, bo nie pamiętam skąd go miałem :-/ Ale fakt, używałem - i niestety ma tak samo tragiczny odrzut, jak w SoC, tak więc beznadziejnie się go używa. Do tego drzewko rozwoju jest totalnie skopane - z opisu wynika, że ulepszenia zwiększają odrzut, zamiast go zmniejszyć.
A czy TY już przeczytałeś i oceniłeś moją twórczość?
"Samotność w Zonie" - nadal kontynuowana.
"Dawno temu w Zonie" - tylko dla weteranów forum.
"Za późno" - czerwona część cyklu "Kolory Zony"
"Akurat o czasie" - biała część cyklu "Kolory Zony"
"Za wcześnie" - niebieska część cyklu "Kolory Zony"
"Pęknięte Zwierciadło" - mini-cykl o Zonie w wersji noir
Awatar użytkownika
Gizbarus
Opowiadacz

Posty: 2895
Dołączenie: 18 Paź 2011, 16:44
Ostatnio był: 20 Sty 2024, 22:24
Miejscowość: Zadupie Mniejsze Wybudowania Kolonia II
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 854

Re: Gdzie jakie bronie

Postprzez Pangia w 15 Maj 2014, 13:48

Gizbarus napisał(a):niestety ma tak samo tragiczny odrzut, jak w SoC, tak więc beznadziejnie się go używa

Bo nie umiesz :caleb: DE to jednostrzałowiec, kładzie dowolnego NPC po trafieniu w głowę. Wystarczy wycelować, pociągnąć za spust i się cieszyć. Deagle był spieprzony dopiero w późniejszych grach, gdzie od innych pistoletów różnił się tylko tym, że psuł się szybciej i ważył dwa razy więcej niż pozostałe.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Gdzie jakie bronie

Postprzez basza w 15 Maj 2014, 14:58

Chodzi o Black Kite? Jest w pomieszczeniu przy wejściu do baru, które jest zamknięte. Ja mogłem tam wejść po akcji z zestrzeleniem dwóch śmigłowców atakujących bar. Oprócz Black Kite'a znajduje się tam również kombinezon PSZ-9d oraz trochę medykamentów.
:

ss_krzysztof_05-15-14_14-39-16_(la05_bar_rostok).jpg
Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.

Za ten post basza otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Gizbarus.
basza
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 10 Maj 2014, 20:46
Ostatnio był: 21 Sty 2015, 18:45
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 3

Re: Gdzie jakie bronie

Postprzez mikew_86 w 15 Maj 2014, 21:01

n1ck napisał(a):A spotkał ktoś tych słynnych tajemnych handlarzy o których mówił Veles? Może oni sprzedają F2000.


W najwyżej położonym punkcie w Zonie na pewno go nie ma. Przynajmniej na czas mojego odkrycia tej skrzynki.

Image
Born to be wild.
Awatar użytkownika
mikew_86
Stalker

Posty: 83
Dołączenie: 06 Gru 2006, 21:36
Ostatnio był: 28 Sty 2024, 13:35
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 12

Re: Gdzie jakie bronie

Postprzez hutnik w 19 Maj 2014, 19:39

W czerwonym lesie w budynku szybu kopalni bandyta posiada SGI 5K z lunetą i tłumikiem :E
Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
hutnik
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 11 Maj 2014, 11:35
Ostatnio był: 06 Lut 2017, 21:01
Miejscowość: sosnowiec
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 0

Re: Gdzie jakie bronie

Postprzez assire w 20 Maj 2014, 23:47

Jeden z bandytów w barze po drodze nad jantar miał VLA, szkoda że barman nie ma ammo do tego..
assire
Stalker

Posty: 77
Dołączenie: 01 Sie 2013, 22:31
Ostatnio był: 17 Cze 2017, 19:14
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 8

Re: Gdzie jakie bronie

Postprzez djcycu w 27 Maj 2014, 11:39

@Assire, ma tylko dopiero po ataku na bar. Ogólnie rzadko można spotkać amunicję 9x39 ale to nawet zrozumiałe. To specjalny typ broni, niezbyt powszechny. To na szczęście także nie NS, kałasz tu czyni cuda :)

Rewolwer - Ma go jeden z członków Grzechu w Kordonie którzy przetrzymują Lisa. Po pokojowym odbiciu można ich zabić bez konsekwencji. Ma on także amunicję do tejże broni w liczbie około 100 naboi. Na początek także można zdobyć pierwszego AKS i Winchestera. Warto!

Snajperski LR300 - Wieża w wiosce pijawek w Magazynach Wojskowych.
Ulepszony SPAS12 - Bandyta w bazie w Dolinie Mroku.
Snajperski Abakan - Członek Monolitu w Dolinie Mroku.
Szturmowy Abakan - Bandyta w bazie w Dolinie Mroku.
G36 - Dolina mroku, baza Monolitowców.
Wintorez - Dostajemy go przed zadaniem wybicia najemników w Magazynach Wojskowych.
OTS 14 Groza - Dolina Mroku przy zwłokach handlarza bandytów.

FN2000 - Sarkofag. Po wejściu na lokację szukać drzwi z zamkiem kodowym po prawej stronie. Znajduje się tam także ulepszony o wykorzystywanie amunicji 9x39 Desert Eagle oraz Egzoszkielet. Do kompletu można też znaleźć kilka pierdół w formie żarcia, baterii i radiostacji. Kod do drzwi można chyba kupić albo użyć tego ze schowka w lesie.

ALBO MOŻNA:
:

Wpisać to i sezamie otwórz się... 5947


Skoro było o broni to i o kombinezonach coś powiem:

SEVA Powinności - Podziemia Prypeci przed drzwiami kodowymi.
Egzoszkielet - Wyżej wymieniony schowek w Sarkofagu.
SEVA - Otrzymać ją można w Jantarze za wykonanie przyniesienia Grozy.


Samochody:

Biała Niva - Dolina Mroku w bazie Monolitowców oraz na Radarze w południowo zachodniej części mapy. Stoi na drodze.
Tuningowany Moskwicz - Na lewo po wejściu na lokację Wieś od strony Radaru.

UAZ - Nowy, nie zniszczony znaleźć można w Darkscape po wejściu na lokację od strony Doliny Mroku. Stary i zardzewiały stoi przy posterunku wojskowym we Wsi od strony Fabryki Betonu (grałem bez spolszczenia). Jego zajęcie grozi otwarciem ognia ze strony wojska.

BTR - Prawo do niego otrzymujemy przy elektrowni. Problemem jest wyjazd z niej bo niestety dużo pali... Do Generatorów nie dojechałem.

Traktor - Stoi w jednej ze wsi w Darkscape. Po wyjściu z podziemi należy kierować się w stronę Doliny Mroku zwiedzając okoliczne wsie.
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen

Za ten post djcycu otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Pangia.
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość