Problem z misją "Dostarczenie dokumentów x18"

Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym gry, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
X:\S.T.A.L.K.E.R. - Lost Alpha\appdata\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Problem z misją "Dostarczenie dokumentów x18"

Postprzez 213mn14k w 06 Wrz 2016, 02:24

Witam i przepraszam z góry, jeżeli odpowiedź na moje pytanie już istnieje, niestety.. szukam jej od kilku godzin i nie mogę znaleźć odpowiedzi.
Problem wygląda następująco, po dotarciu do "Nowego Baru" w Przedmieściach Prypeci, zostaje mi jedna aktywna misja w PDA: "Znalezienie i dostarczenie dokumentów z Laboratorium X18". Po ponownym zbadaniu X18 odnajduje dokument którego mi brakuje, wracam do Pł. Petrenko i.. w oknie dialogowym nie pokazuje się nic, co miało by mi dać szansę zakończenia misji.
Z tego co znalazłem i co mi nie pomogło, save z gry wywalają mi grę na pulpit, a "porady" mówiące o tym że najprawdopodobniej Twórcy Gry nie przewidzieli tego że ktoś może zrobić tę misję później niż oni tego sobie życzyli skreśla wszystko, niestety, posiadam trzy zapisy na krzyż więc zwróciłem się tu do Was. Gdyby ta gra mnie nie "wkręciła" to bym już sobie dawno odpuścił, niestety chciałbym poprosić o pomoc w ruszeniu tej misji albo chociaż fabuły do przodu o ile jest to możliwe.
Z góry dziękuje za pomoc. (Zapomniałbym, mam zainstalowane najnowsze patche)
213mn14k
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 06 Wrz 2016, 02:07
Ostatnio był: 13 Wrz 2016, 22:19
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Problem z misją "Dostarczenie dokumentów x18"

Postprzez caleb59 w 06 Wrz 2016, 10:44

Niestety Lost Alpha w obecnej formie miewa tego typu problemy bo zostało wydane zbyt szybko (afera z ruskimi i przeciekiem), twórcy pracują nad rozszerzoną wersją Developer's Cut, która powinna być już odpowiednio doszlifowana: http://stalker.pl/2016/06/19/lost-alpha ... nformacje/
                 Image
| Ryzen 7 5800X3D | 32GB DDR4 RAM | RTX 3070 8GB GDDR6 RAM | Windows 11 Pro x64 |
Awatar użytkownika
caleb59
Administrator

Posty: 2689
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:59
Ostatnio był: 03 Cze 2024, 17:11
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 666


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości