cheaterzy

Gra w brydża stała się nudna odkąd Łysy wpadł do Galarety. Iwan wciąż dochodził do siebie po Karuzeli.

Re: cheaterzy

Postprzez Pilot w 24 Paź 2010, 21:27

jeszcze nie grałem w stalkera na wielu graczy. ale gram w cs . czy w stalku jest tak jak w cs perm ban co na zmianę ip
i niku działa
Awatar użytkownika
Pilot
Łowca

Posty: 434
Dołączenie: 26 Lip 2010, 14:34
Ostatnio był: 18 Lip 2021, 12:12
Miejscowość: Red Forest
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: 43

Reklamy Google

Re: cheaterzy

Postprzez cerb w 25 Paź 2010, 15:07

Dziku napisał(a):A ja tam nigdy nie napotkałem cheatera. Zawsze grałem z innymi grającymi 'czysto' chociaż były takie lagi że hej!


Jak grałem dość "ostro" w stalkera multi ,to cheatera spotykałem średnio co godzinę gry ,jesli grałem na niekontrolowanych serwerach ,czyli takich ,na których admin nie jest online. Chetera czasem trudno rozpoznać ,nie wszyscy latają po niebie strzelając z RPG ,niektórzy mają 1-hit-kill (ruscy mówią na to s1) i czasem ciężko odróżnić ,czy to bardzo dobry gracz (który strzela w odpowiednie miejsce na ciele ) ,czy cheater ,najczęściej to drugie ,ale niektórzy admini popadają już w paranoje i banują dobrych graczy. Niektórzy mają też walhacka ,to już w ogóle trudno wykryć ,bo trzeba wejść w tryb widza i pooglądać widok z pierwszej osoby delikwenta ,sprawdzając ,czy gra tak jakby miał wallhacka ,czyli np. śledzi celownikiem przeciwników znajdujących się za ścianą.

jeszcze nie grałem w stalkera na wielu graczy. ale gram w cs . czy w stalku jest tak jak w cs perm ban co na zmianę ip
i niku działa


Nie ,bany są tylko na IP i z reguły tylko admin może dać bana ,bo większość cheaterów ma zabezpieczenie przed wyrzuceniem albo zbanowaniem przez głosowanie. Dlatego dzieci z "hakami" to niestety plaga w tej grze. GSC już zakończyła wsparcie dla SoC ,więc to się nie zmieni ,chyba ,że jakaś ekipa moderów wyda jakiś sensowny patch pod multi ,co wcale nie byłoby głupim pomysłem.
cerb
Stalker

Posty: 61
Dołączenie: 25 Sie 2009, 04:30
Ostatnio był: 18 Cze 2012, 01:37
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 3

Re: cheaterzy

Postprzez Piterxd w 25 Paź 2010, 21:31

Prawie do każdej gry są cheaty, bardzo dużo darmowych. Wyjątkiem są niektóre stare gry do których nie opłaca się nikomu robić
Image
Awatar użytkownika
Piterxd
Przewodnik

Posty: 947
Dołączenie: 20 Sty 2008, 18:15
Ostatnio był: 06 Maj 2014, 22:05
Miejscowość: Braniewo
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 182

Poprzednia

Powróć do Multiplayer

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość