ZAKONCZENIA GRY - Wiadmosci, Pogloski, Fakty itd.

Miał już dość tego bezowocnego jazgotu i przepitych mord. Wyłączył transmisję z obrad sejmu.

Postprzez Fan w 17 Sty 2006, 10:12

Touch a wiesz cos wiecej na temat samych zakonczen gry, mozliwych opcji ?
AM2 Athlon 64 3500+ Orleans + AC FREEZER 64 PRO
DFI Infinity NF SLI-M2/G
GEIL 2x512MB 533Mhz 4-4-4-12 Dual DDR
GALAXY 7900GS 1.2ns 540/1500 ZALMAN
MAXTOR Diamond Max10 200GB,SEAGATE Barracuda7 40GB
Creative SB X-FI Extreme Music + Logitech Z-5500 ; )
IIYAMA CRT 21" and Samsung LCD 37" ; )
TOPOWER SPW-400W and BIG TOWER
3DMark03:?k | 3DMark05:?k | 3DMark06:?k
Awatar użytkownika
Fan
Ekspert

Posty: 777
Dołączenie: 06 Cze 2005, 20:56
Ostatnio był: 11 Wrz 2011, 15:23
Kozaki: 1

Reklamy Google

Postprzez Yagarn w 17 Sty 2006, 12:23

Raczej ciezko jest cokolwiek wiedziec o mozliwych zakonczeniach... Poza tym po co wiedziec Fan? Bez sensu, tyle czasu czekasz na gre i chcialbys teraz dowiedziec sie z forum jakie beda zakonczenia? Jesli ktokolwiek wie i chce sie tym podzielic z innymi(zainteresowanymi) to prosze- zróbcie to na pw.

A jesli chodzi i same zakonczenia... Hmm, moim zdaniem bedzie to wiele decyzji które wplywaja na nasz charakter i sposób postrzegania nas w strefie. Rozwiazanie wziete z conajmniej niezlych RPG- np. BG albo NWN. Tam sposób rozwiazania kazdego questu wplywal jakos na nasz charakter (chaotyczny neutralny rullz :) ). Czasami juz samo podjecie wyzwania dodawalo nam jakies punkty. Taka jest moja opinia i nadzieja. Wysokie mam wymagania... Choc nie sa nieosiagalne :)
-----------------------------------------------------------
Pozdrawiam,
Yagarn!

- Jestes madrzejszy od Detrytusa- pocieszyl kolege Nobby.
- Tez sobie to powtarzam. Mówie: "Fred, cokolwiek sie stanie, jestes madrzejszy od Detrytusa". Potem mówie: "Fred... ale drozdze tez sa".
Awatar użytkownika
Yagarn
Kot

Posty: 43
Dołączenie: 08 Sty 2006, 17:17
Ostatnio był: 16 Lip 2012, 12:46
Miejscowość: Nie pisze z nienacka bo to juz oklepane :P Wiec z P-kowa Tryb.
Kozaki: 1

Postprzez Touchdown w 17 Sty 2006, 15:46

Dlaczego nie w real-time? Moim zdaniem to calkiem mozliwe, chociaz nie wiadomo na ten temat zbyt wiele. Moc procesora nie musi byc przeciez zuzywana tylko na grafike, fizyke, itp. (GSC chcieli wykorzystujac Deffered Shading zmniejszyc uzycie procesora, moze wlasnie ze wzgledu na ta zlozona symulacje istot znajdujacych sie w Strefie?)

Fan, wiem o tym tyle co ty. Niestety (a moze na szczescie) GSC nie informowalo o niczym zwiazanym z zakonczeniami, poza ich liczba. Pozostaja spekulacje :).

Yagarn, ja równiez licze na obecnosc w stalkerze wlasnie tego typu elementów RPG.
Awatar użytkownika
Touchdown
Retired

Posty: 1060
Dołączenie: 07 Maj 2005, 14:01
Ostatnio był: 29 Maj 2015, 17:06
Kozaki: 26

Postprzez B.O.B.E.K w 25 Sie 2006, 19:30

Podobno gsc wykasowalo mozliwosc wyprzedzenia gracza przez innego stalkera wiec od tego nie bedzie zalezalo zakonczenie. Moze zakonczenia beda uzaleznione np. od ilosci wykonanych misji pobocznych, zabitych stalkerów, znalezionych artefaktów.
Fallout forever!!!
Awatar użytkownika
B.O.B.E.K
Kot

Posty: 28
Dołączenie: 25 Sie 2005, 11:42
Ostatnio był: 22 Sty 2007, 19:31
Kozaki: 0

Postprzez Touchdown w 26 Lis 2006, 21:30

Wiec ostatecznie w grze znajdzie sie siedem zakonczen: dwa prawdziwe i piec falszywych. To na jakie zakonczenie natrafimy bedzie uzaleznione od kilku rzeczy; jesli bedziemy grac wykonujac tylko glówne zadania, jedno po drugim, bez zadnej 'badawczej' inicjatywy z naszej strony, natrafimy na jedno z falszywych zakonczen. Innym czynnikiem jest nasze zachowanie w Strefie, to czy bedziemy zabójca, dobrym stalkerem pomagajacym tym, którzy znajda sie w potrzebie, czy handlarzem (moze nawet badaczem Strefy, ale to juz tylko moja spekulacja) równiez bedzie mialo wplyw na koncowy rezultat. Bardzo ciekawa rzecza jest to, o czym napisal serwis Igromania; podobno jesli bedziemy sie kierowac w strone dobrego zakonczenia, 'odblokuje sie' jedna trzecia gry, która jest niedostepna w przypadku falszywych zakonczen. Niestety nie wiem, jak to dokladnie dziala, podejrzewam, ze ta dodatkowa czesc gry to questy scisle zwiazane z zakonczeniem, na które niewatpliwie natrafimy, moze spotkamy nowe postacie. Jakby nie bylo, sprawa z zakonczeniami zapowiada sie jeszcze lepiej, niz mi sie na poczatku wydawalo. :)
Awatar użytkownika
Touchdown
Retired

Posty: 1060
Dołączenie: 07 Maj 2005, 14:01
Ostatnio był: 29 Maj 2015, 17:06
Kozaki: 26

Postprzez Fan w 20 Lut 2007, 22:51

Touchdown napisał(a):Wiec ostatecznie w grze znajdzie sie siedem zakonczen: dwa prawdziwe i piec falszywych.

Tak mnie zastanawia, co to znaczy ¿e zakoñczenia bêd± fa³szywe i prawdziwe?
Kto¶ ma jakie¶ teorie ?
AM2 Athlon 64 3500+ Orleans + AC FREEZER 64 PRO
DFI Infinity NF SLI-M2/G
GEIL 2x512MB 533Mhz 4-4-4-12 Dual DDR
GALAXY 7900GS 1.2ns 540/1500 ZALMAN
MAXTOR Diamond Max10 200GB,SEAGATE Barracuda7 40GB
Creative SB X-FI Extreme Music + Logitech Z-5500 ; )
IIYAMA CRT 21" and Samsung LCD 37" ; )
TOPOWER SPW-400W and BIG TOWER
3DMark03:?k | 3DMark05:?k | 3DMark06:?k
Awatar użytkownika
Fan
Ekspert

Posty: 777
Dołączenie: 06 Cze 2005, 20:56
Ostatnio był: 11 Wrz 2011, 15:23
Kozaki: 1

Postprzez Konjad w 21 Lut 2007, 00:54

Fan napisał(a):
Touchdown napisał(a):Wiec ostatecznie w grze znajdzie sie siedem zakonczen: dwa prawdziwe i piec falszywych.

Tak mnie zastanawia, co to znaczy ¿e zakoñczenia bêd± fa³szywe i prawdziwe?
Kto¶ ma jakie¶ teorie ?


TEORIA 1
Mogê nawi±zaæ do Silent Hilla? :> Na przyk³adzie SH2 (nie liczê komediowych i bonusowych zakoñczeñ :> ) by³o co¶ takiego, ¿e to co dzia³o siê w zakoñczeniu/zakoñczeniach nie musia³o byæ prawd±, mog³o równie¿ byæ wymys³em Jamesa (czy wszystkie zakoñczenia takie by³y czy tylko czê¶æ... ju¿ zale¿y jak zrozumie je gracz), my¶lê, ¿e tak samo mog³oby byæ w Stalkerze. Mo¿na by przecie¿ wprowadziæ te¿ trochê "psychologicznej" gry :)

TEORIA 2
Po prostu je¶li siê ukoñczy grê to w 2 zakoñczeniach dostajê siê bonusy, autorzy nic wiêcej nie mieli na my¶li, ale nazwali je "prawdziwymi" :)

TEORIA 3
Je¿eli dowiemy siê co siê sta³o - zakoñczenie "real", je¿eli nie rozwik³amy zagadki drugiego wybuchu w Charnobylu - jedno z zakoñczeñ fa³szywych :P
Mia³oby na to te¿ wp³yw do jakiej frakcji do³±czyli¶my, jak du¿o zabijali¶my, handlowali¶my, pomagali¶my, ile wype³nili¶my zadañ, czy jak du¿o wypili¶my wódki ;>

TEORIA 4
Tak jak w teorii 1 i 3, ale w±tek psychologiczny rozpoczyna siê dopiero po odpowiednim wyczyszczeniu organizmu dziêki pewnemu p³ynowi :)
Image
Awatar użytkownika
Konjad
Stalker

Posty: 125
Dołączenie: 29 Sie 2005, 20:03
Ostatnio był: 27 Sie 2011, 16:17
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 0

Poprzednia

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości