Wrażenia po ukonczeniu/ interpretacja zakonczenia

Na trzeźwo to możemy dyskutować tylko o ogólnych sprawach, rzekł Naznaczony, wychodząc z baru.

Re: Wrażenia po ukonczeniu/ interpretacja zakonczenia

Postprzez MrMonster07 w 07 Mar 2009, 23:37

"Poza tym zajrzyjcie na odwrót swojego pudełka z grą tam powinno być napisane "Nowe poziomy w tym min. Limańsk, Szpital i Podziemia Prypeci!"
Nie ma nic takiego: jest tylko czerwony las, limańsk i podziemia prypeci, ale o szpitalu nic nie ma.
Czyżby podmienili lokacje?
MrMonster07
Kot

Posty: 10
Dołączenie: 17 Lut 2009, 03:05
Ostatnio był: 15 Sty 2016, 15:43
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Big Ben
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Wrażenia po ukonczeniu/ interpretacja zakonczenia

Postprzez Vaniol w 08 Mar 2009, 01:06

Temat lokacji był wiele razy poruszany na forum. Inna sprawa że odkopałeś stary temat i nie napisałeś nic sensownego. Z okazji dnia kobiet nie dostaniesz warna ale zastanów się przed napisaniem kolejnego posta czy aby na pewno jest on związany z tematem.
Image Image
"And if that is not the best fuckin' example, God HimSelf killed his own motherfuckin' son. So let's sing The Death Song Kids" by Marilyn Manson
Awatar użytkownika
Vaniol
Very Important Stalker

Posty: 536
Dołączenie: 21 Lut 2007, 21:50
Ostatnio był: 14 Lut 2022, 00:12
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 11

Re: Wrażenia po ukonczeniu/ interpretacja zakonczenia

Postprzez Adam w 08 Mar 2009, 17:48

Zapewne osobnik ze zmasakrowaną mordą na początku SoC-a to ten wasz Szrama, ale to tylko spekulacje. Ciekawe czy 3 bedzie jeszcze większym prequelem?
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: Wrażenia po ukonczeniu/ interpretacja zakonczenia

Postprzez Khazdor w 08 Mar 2009, 18:15

Bo nazwie można spekulować, że to nie prequel. Dlaczego? Bo pewnie będzie po wydarzeniach z SoC i CS.
Khazdor


Ostatnio był: 01 Sty 1970, 02:00

Re: Wrażenia po ukonczeniu/ interpretacja zakonczenia

Postprzez karmel333 w 08 Mar 2009, 19:25

Tak w ogóle clear sky to tylko mocno poprawiona graficznie! jedynka. Było trochę innych lokacji ale i tak mnie po szpital i limańsk praktycznie możemy raz przejść a dalej już koniec. Jest o wiele więcej ludzi,wojny frakcji, misji choć nie ma klimatu dość strasznego jak poprzedniczka. Zakończenie mi się podoba zwłaszcza tatuaż( stąd naznaczony!).Ale nie ma słowa o laboratoriach!. Dziwne. Najpierw nasz najemnik włącza chłodzenie i koniec zombiaków a później całkowicie wyłączamy system dzięki naznaczonemu ale jest full zombiaków nawet po chłodzeniu czemu tak jest? Dwójka strasznie ma wiele bugów! tak nie może tak być że gra jest ok ale przez bugi odchodzimy do konkurencji. W 2 fajny jest również PDA dzięki któremu wiemy gdzie wróg a gdzie nie. ma wadę: wiemy gzie jest niebezpieczeństwo ale za to wiemy gdzie są nasi kumple! A EMISJE SĄ NAJLEPSZE W CAŁEJ GRZE TO CHOĆ trochę ratuję klimat 2! Szkoda ze w 1 nie ma ,, wnerwionej" zony!

Mam nadzieję że 3 będzie miała mniej bugów oraz by połączyła lokacje z 2 i 1! oraz by nadal by frakcje i stosunki takie same!
Awatar użytkownika
karmel333
Kot

Posty: 20
Dołączenie: 05 Mar 2009, 17:37
Ostatnio był: 05 Paź 2009, 19:07
Miejscowość: Baza wolnośći w dolinie mroku, materac obok jara
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 1

Re: Wrażenia po ukonczeniu/ interpretacja zakonczenia

Postprzez von Carstein w 08 Mar 2009, 21:06

karmel333 napisał(a):Dziwne. Najpierw nasz najemnik włącza chłodzenie i koniec zombiaków a później całkowicie wyłączamy system dzięki naznaczonemu ale jest full zombiaków nawet po chłodzeniu czemu tak jest?

To ja spróbuje odpowiedzieć na to pytanie jak najkrócej. Widzisz mój drogi Karmelu333. W CS usterka systemu chłodzącego powodowała częste emisje psioniczne, które uzombifikowały każdego stalkera, najemnika, wojskowego gdy tylko znalazł się w jej zasięgu. W SoC em. psi. stanowią mniejszy problem, ale tylko na zewnątrz fabryki. A ci wędrowcy, któży połasili się na zawartość podziemi zakładu, spotykali marny koniec...... Stąd te hordy Zombiaków w Jantarze.
A tak na uboczu zakończenie (znaczy outro) jest bardzo ciekawe i wyjaśnia kilka zagadek z SoC.
Awatar użytkownika
von Carstein
Weteran

Posty: 690
Dołączenie: 28 Lut 2009, 15:00
Ostatnio był: 05 Kwi 2018, 12:01
Kozaki: 43

Re: Wrażenia po ukonczeniu/ interpretacja zakonczenia

Postprzez Powinnościowiec w 09 Mar 2009, 15:47

Według mnie CS całkowicie poległ pod względem klimatu, szczególnie właśnie końcówka.
Za krótko w elektrowni...
Powinno być więcej mutantów(rodzai), więcej anomalii, aby przechodzenie między kordonem i agropromem wymagało wyrzucenia 100 śrub i zużycia 10 baterii do detektora :P , więcej labów!!!!
Pamiętam jak się w wakacje w środku dnia srało po gaciach jak w X16 kontroler wyleciał...xD
A w CS wszystkie mutanty oznaczone na PDA( żal...), nie licząc tych kilku pijawek.
Image
I am Little Jacob - Play Free Online Games
Awatar użytkownika
Powinnościowiec
Stalker

Posty: 112
Dołączenie: 01 Lis 2008, 18:37
Ostatnio był: 26 Cze 2010, 20:21
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 1

Re: Wrażenia po ukonczeniu/ interpretacja zakonczenia

Postprzez karmel333 w 09 Mar 2009, 15:50

No ale jeśli stalkerzy w CS osłaniają naukowców i są blisko fabryki to się nie stają zombi. stają,ochraniają,walczą i dalej nic. Mamy misję naprawienia systemu z grupą Lewusa to jak wchodzimy na zakład nie stają się zombi więc? Emisje są ciągłe i dalej się nic nie dzieje. Wchodzimy od emisji jest żółto ale stalkerzy dalej są sobą nic się nie dzieje więc? Jeśli coś naprawiliśmy i zaraz to się zepsuło to po co to robiliśmy?
Awatar użytkownika
karmel333
Kot

Posty: 20
Dołączenie: 05 Mar 2009, 17:37
Ostatnio był: 05 Paź 2009, 19:07
Miejscowość: Baza wolnośći w dolinie mroku, materac obok jara
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 1

Re: Wrażenia po ukonczeniu/ interpretacja zakonczenia

Postprzez von Carstein w 10 Mar 2009, 19:45

Eeeeeeeeeeeeeechh................ Karmelku, Karmelku........
1.Stalkerzy osłaniający bunkier naukowców nie zostają uzombifikowani, ponieważ najprawdopodobniej są poza zasięgiem emisji psionicznych.
2. Oddział szturmowy Lewusa wkracz do fabryki podczas, gdy emisje mają NAJMNIEJSZĄ siłę, tzn. są w miarę bezpieczne dla zdrowia, rzecz jasna przez krótki czas (nie słuchałeś Sacharowa?).
Awatar użytkownika
von Carstein
Weteran

Posty: 690
Dołączenie: 28 Lut 2009, 15:00
Ostatnio był: 05 Kwi 2018, 12:01
Kozaki: 43

Re: Wrażenia po ukonczeniu/ interpretacja zakonczenia

Postprzez Ryba266 w 10 Mar 2009, 20:46

Jak dla mnie to fajna strzelanka i nic więcej jedynka była fajniejsza nad fabułą rzeczywiście mogli się bardziej postarać
Za pierwszym razem doszedlem do czerwonego lasu i zawieszalo sie i nic niedalo sie zrobic cofalem sie na sejwach ale nic to nie dawalo musialem zainstalowac najnowszy pach i zaczac grac od nowa. Na tym pachu tylko jeden zawias ale dalo sie grac dalej
Tylko znalazlem jeden artefakt :( kompas w SoC mialem ich troche ale w sumie nie staralem sie za mocno.
Jest moze mapa do CS taka jak jest do SoC??
Ryba266
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 05 Kwi 2008, 14:33
Ostatnio był: 10 Lis 2009, 22:02
Miejscowość: Ustka
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: Wrażenia po ukonczeniu/ interpretacja zakonczenia

Postprzez karmel333 w 11 Mar 2009, 18:56

O panie ppor. wasiłow nie tak se wyobrażałem zasadniczość wojskowych

1.wiesz jak ja przynajmniej byłem zawsze ich bunkra włączałem noktowizor bo ekran był żółty jak mocz! a jak żółty to emisje psionicznie i zawsze mi wyskakiwało duży poziom emisji!
2. Masz rację może akurat to przeoczyłem.
Awatar użytkownika
karmel333
Kot

Posty: 20
Dołączenie: 05 Mar 2009, 17:37
Ostatnio był: 05 Paź 2009, 19:07
Miejscowość: Baza wolnośći w dolinie mroku, materac obok jara
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 1

Re: Wrażenia po ukonczeniu/ interpretacja zakonczenia

Postprzez von Carstein w 11 Mar 2009, 19:39

ANARCHISTO KARMEL WYSTĄP! Tak ty co należysz do tej zbrodniczej organizacji o kryptonimie "Wolność"
Jeżeli bierzemy pod uwagę stalkerów spod bunkra to maja oni styczność z co najwyżej z emisjami psionicznymi o małej mocy (odległość od placówki zombiaków). Żeby dołączyć do tej jakże szczęśliwej gromadki należy przyjąć pełną dawkę!
I to jest wojskowa zasadniczość anarchisto!
Awatar użytkownika
von Carstein
Weteran

Posty: 690
Dołączenie: 28 Lut 2009, 15:00
Ostatnio był: 05 Kwi 2018, 12:01
Kozaki: 43

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość