Wrażenia po ukonczeniu/ interpretacja zakonczenia

Na trzeźwo to możemy dyskutować tylko o ogólnych sprawach, rzekł Naznaczony, wychodząc z baru.

Re: Wrażenia po ukonczeniu/ interpretacja zakonczenia

Postprzez karmel333 w 12 Mar 2009, 17:55

Tak niniejszym melduję się trepie wasiłow! Tak należę do anarchistycznej frakcji wolność walczącą o wolny dostęp do zony! Walczę z takimi żołdakami jak wy!

No ale jeśli wywala mi krytyczny poziom tuż przed wejściem do bunkra? ale nie ważne dowiedziałem się co chciałem i to mi wystarczy. :D

No jako członek wolności powiem: chill men, musisz się wyluzować weź se jakiś urlop będzie ci lepiej. Złość ci szkodzi.
Ostatnio edytowany przez karmel333, 12 Mar 2009, 18:39, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
karmel333
Kot

Posty: 20
Dołączenie: 05 Mar 2009, 17:37
Ostatnio był: 05 Paź 2009, 19:07
Miejscowość: Baza wolnośći w dolinie mroku, materac obok jara
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 1

Reklamy Google

Re: Wrażenia po ukonczeniu/ interpretacja zakonczenia

Postprzez von Carstein w 12 Mar 2009, 18:08

Anarchisto Karmel! Popraw te błędy w swoim poście! I próbuję się wyluzować! Niestety, nawet Kozak nie pomoże na tych kryminalistów Stalkerów. Ciągle te imbecyle idą do Kordonu przez wejście na bagnach. A PKM czeka...
Ps. Krytyczny poziom? Co przez to rozumiesz? Bo sama żułć na ekranie i zawroty głowy to za mało. Zresztą gdyby to były te silne emisje to Stalkerzy faktycznie zamienili by się w zombii (tak jak czasami mogłem to zaobserwować w fabrycę - najpewniej jakiś bug w grze.)
Awatar użytkownika
von Carstein
Weteran

Posty: 690
Dołączenie: 28 Lut 2009, 15:00
Ostatnio był: 05 Kwi 2018, 12:01
Kozaki: 43

Re: Wrażenia po ukonczeniu/ interpretacja zakonczenia

Postprzez karmel333 w 13 Mar 2009, 17:09

,,Panie" trepie wasiłow więcej spokoju. Mogę pana podrzucić trochę ,,trawy" od razu wokół całej placówki wojskowej zrobi się swobodnie i kolorowo. Gdzie mam zostawić towar? wioska kotów?
Awatar użytkownika
karmel333
Kot

Posty: 20
Dołączenie: 05 Mar 2009, 17:37
Ostatnio był: 05 Paź 2009, 19:07
Miejscowość: Baza wolnośći w dolinie mroku, materac obok jara
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 1

Re: Wrażenia po ukonczeniu/ interpretacja zakonczenia

Postprzez StalkerCiastek w 13 Mar 2009, 18:03

Hmm wrażenia po ukończeniu? Na końcu wyrwało mi się parę przeklęństw, skrytykowałem cieńki filmik końcowy i potem ucieszyłem się, że nieprędko ujrzę ten przeklęty Limańsk. Ale po kolei. Pamiętam te chwile w Czerwonym Lesie. Pełnym mutantów, strasznym miejscu. Pełen pozytywnych wrażeń (pijawki lepiej straszą w ciemnym lesie :)) szedłem pomóc Lebiediewowi w bitwie o most. Ok, miła odskocznia od ciągłego skradania i strzelania do mutantów. Przechodzę przez tunel, wczytuje się Limańsk. W końcu zobaczę tą lokacje! A wrażenia po przejściu Limańska były raczej średnie. Co to? Call of Duty czy Stalker? No i ile to się namęczyłem na placu budowy! Ale było OK. Dalej szpital. Średnio, może byc. A elektrownia? Całkiem fajnie, akurat mi się trafiło, że była burza. Niesamowity widok. Za 3 razem ustrzeliłem Strieloka. Spodziewam się jakiegoś wstrząsającego zakończenia a tu... stos trupów i migające lampy. Tak krótko? Nie no! Myślałem, że połażę po elektrowni! Końcówka z SoCa była dużo lepsza. Bardziej klimatyczna i wciągająca. Ten tajemniczy głos w korytarzach... Myślałem, że CS okaże się lepszy od SoCa, ale stało się inaczej. Po za tym Prypec była chyba bardziej klimatyczna. Mimo wszystko dalej uznaję CS'a za wspaniałą grę. Może trochę denne zakończenie ale idzie przeżyc. Przez całą grę fabuła trzymała w napięciu. To, że pod koniec troszkę się zrypała idzie przełknąc :D.
LOL
Awatar użytkownika
StalkerCiastek
Redaktor

Posty: 357
Dołączenie: 27 Cze 2008, 21:17
Ostatnio był: 26 Cze 2014, 17:46
Miejscowość: Gdzieś
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 58

Re: Wrażenia po ukonczeniu/ interpretacja zakonczenia

Postprzez karmel333 w 13 Mar 2009, 21:57

Bo prostu CS wytłumaczył nam kilka zagadek s SoC oraz skąd jest początek akcji w SoC. Ogólnie fajny szczególnie wojny frakcji, artefakty i większa ilość stalkerów ale ma fullllllllllllllllll! bugów( ale od czego są patche)
Awatar użytkownika
karmel333
Kot

Posty: 20
Dołączenie: 05 Mar 2009, 17:37
Ostatnio był: 05 Paź 2009, 19:07
Miejscowość: Baza wolnośći w dolinie mroku, materac obok jara
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 1

Re: Wrażenia po ukonczeniu/ interpretacja zakonczenia

Postprzez tidius1 w 15 Mar 2009, 21:05

Pfff... tłumaczy jedynie skąd wziął się Naznaczony w trupiarce. W ogóle Clear Sky jest zrobiony tak, jakby GSC nie planowali robić Prequela... były jakieś wzmianki o Szramie w ShoC?


BTW. O Naznaczonym prawdę poznaliśmy w ShoC właściwie, więc nic nowego nam CS nie tłumaczy -.-
tidius1
Kot

Posty: 22
Dołączenie: 09 Gru 2008, 18:34
Ostatnio był: 03 Maj 2009, 04:20
Kozaki: 1

Re: Wrażenia po ukonczeniu/ interpretacja zakonczenia

Postprzez Vaniol w 20 Mar 2009, 20:09

O Szramie, hmm z tego co pamiętam to niby w czyimś PDA było info że najemnik z blizną zastrzelił Kła z Vintoreza. Niby się zgadza.
Image Image
"And if that is not the best fuckin' example, God HimSelf killed his own motherfuckin' son. So let's sing The Death Song Kids" by Marilyn Manson
Awatar użytkownika
Vaniol
Very Important Stalker

Posty: 536
Dołączenie: 21 Lut 2007, 21:50
Ostatnio był: 14 Lut 2022, 00:12
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 11

Re: Wrażenia po ukonczeniu/ interpretacja zakonczenia

Postprzez Ropasiak w 20 Mar 2009, 21:02

Tak, mam to na kompie. Zaraz wrzucę na serwa i edytuje posta...
Screen dawno temu roboniony jak i podkreślanie itp.
EDIT: Image

(Mam nadzieje, że dobrze wrzuciłem fotkę ;) )

Dokładnie to ;] - V
Image
Awatar użytkownika
Ropasiak
Tropiciel

Posty: 333
Dołączenie: 29 Mar 2008, 18:02
Ostatnio był: 19 Sty 2023, 23:08
Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: 13

Re: Wrażenia po ukonczeniu/ interpretacja zakonczenia

Postprzez dragon22 w 22 Mar 2009, 22:54

Moja ocena na temt zakończenia jest następująca.
-Ilość-tylko jedno(stanowczo zbyt mało jak na nowszą grę)-świadczy to tylko o wypoceniu czegoś,aby zarobić szmal na graczach
-Zakończenie jest zle zrobione,ponieważ nie zrozumie go ktoś kto nie grał w cień czarnobyla,a według mnie powinno być wszystko wytłumaczone powtórnie i tam
-Głupsze jest zakoczenie od tych w cień czarnobyla-dlaczego nie ma możliwości happy-endu.Wiem że może tak miało być,ale wogóle nawiązuje do punktu 1-za mało zakończeń
:mad:
Dobra broń nie wystarczy.Bez celnego oka tylko wariat wybiera się do Zony
Uwaga.Pojawił się kolejny rozdział powieści pod tytułem "zły cień"- trzy rozdziały.Proszę o komentarze i oceny rozdziałów
Awatar użytkownika
dragon22
Stalker

Posty: 88
Dołączenie: 11 Mar 2009, 12:15
Ostatnio był: 21 Kwi 2009, 19:29
Miejscowość: Czerwony las
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 1

Re: Wrażenia po ukonczeniu/ interpretacja zakonczenia

Postprzez lol-zawodowy stalker w 07 Kwi 2009, 17:59

Bardzo fajny temat nie ma co.(Komentarze zamieściłem w trzech blokach jeden w "jaką wybrł frakcję", dwa w "negatywne wrażenia" i "ulubiona frakcja"- te dwa na forum Cień CZ.Nie będę się już na temat rozpisywał.Nie chcę spiprzyć każdego tematu gburną wypowiedzią.O.Przepr..każdego powtarzającego się tematu gburną wypowiedzią.
Moja ocena.
Pomysł zakończenia 1/10
Dopracowanie zakończenia 2/10
Jak podobało mi się- zawiodło mnie 3/10
Nie podobało mi się.Było zbyt mało przemyślane i w grze występują poważne błędy rzeczowe.Poza tym ze Strieloka zrobili jakiegoś świra, a nie fajnego gościa jak w Ć.CZARN.
Oceniam na 3/10 za całokształt :D
Awatar użytkownika
lol-zawodowy stalker
Kot

Posty: 16
Dołączenie: 11 Mar 2009, 13:03
Ostatnio był: 16 Kwi 2009, 15:23
Miejscowość: Baza monolitu
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 0

Re: Wrażenia po ukonczeniu/ interpretacja zakonczenia

Postprzez saku w 08 Kwi 2009, 14:34

Nie wiem czym się większość stalkerów tak bulwersuje na temat zakończenie Czystego Nieba. Z końcówki dowiadujemy się dlaczego Strielokowi nie udało się za drugim razem. Proste, zresztą cały STALKER ma dosyć tajemniczą fabułę, a więc wszystko i tak by się nie wyjaśniło. Ja jestem zadowolony z końcówki, prosto wszystko jest pokazane, niszczymy Strielokowi osłonę, i przez to został złapany. Filmik końcowy świetny, tylko czemu tak mało ich było w tej części? Tego mi właśnie brakowało, tych genialnych przerywników.
Człowiek pozbawiony wyboru między dobrem a złem staje się maszyną...
Awatar użytkownika
saku
Stalker

Posty: 58
Dołączenie: 07 Kwi 2009, 13:54
Ostatnio był: 09 Paź 2016, 12:04
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 5

Re: Wrażenia po ukonczeniu/ interpretacja zakonczenia

Postprzez dragon22 w 08 Kwi 2009, 22:43

lol-zawodowy stalker napisał(a):Komentarze zamieściłem w trzech blokach jeden w "jaką wybrł frakcję", dwa w "negatywne wrażenia" i "ulubiona frakcja"- te dwa na forum Cień CZ.
Twoje komentarze spowodowały po części haos na trzech blokach.Znamy już je i są sławne.Private posty panie.Powodzenia!! :D
Dobra broń nie wystarczy.Bez celnego oka tylko wariat wybiera się do Zony
Uwaga.Pojawił się kolejny rozdział powieści pod tytułem "zły cień"- trzy rozdziały.Proszę o komentarze i oceny rozdziałów
Awatar użytkownika
dragon22
Stalker

Posty: 88
Dołączenie: 11 Mar 2009, 12:15
Ostatnio był: 21 Kwi 2009, 19:29
Miejscowość: Czerwony las
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 1

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości