Czyste niebo uszkodzona płytka

Kim jesteśmy? Dokąd idziemy? Jaki w tym cel? Zadawał sobie w duchu te pytania. Tak, był pijany.
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-STCS\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-STCS\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Clear Sky\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Czyste niebo uszkodzona płytka

Postprzez 2010malpa w 01 Lut 2015, 14:18

Nie wiem czy pisze w dobrym dziale jak coś to prosze o przeniesienie do właściwego.
Posiadam (posiadałem:( oryginalną płytkę stalker czyste niebo z platynowej kolekcji z polskim lektorem ale niestety tak została zarysowana niefartownie przez odtwarzarke w laptopie że nie czyta mi wogóle pliku "setup-2.bin" ( Rozmiar : 1,11 GB )i tak jestem w szoku że udało mi się reszte skopiować bo w płycie jest praktycznie dziura :(
czy moglibyście mi poradzić co można z tym zrobić ? czy da się jakoś sklecić z innej płytki i nagrać żeby chodziło jak orginał ? bo mam dodatkową płytkę do tej wersji a z inną nie chce chodzić bo pobrałem jakąś rosyjską wersje i niby spolszczenie ale tel lektor jest tragiczny wręcz aż nie da się go słuchać. proszę o pomoc :(
2010malpa
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 31 Sty 2015, 14:14
Ostatnio był: 21 Lut 2015, 22:49
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SIP-t M200
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Czyste niebo uszkodzona płytka

Postprzez MajorDiegtiarov w 01 Lut 2015, 14:34

mógłbyś skopiować to co odczytuje z płyty na dysk a to co nie odczytuje z jakieś pożyczonej i odpalić instalkę z dysku powinno ruszyć
Awatar użytkownika
MajorDiegtiarov
Tropiciel

Posty: 248
Dołączenie: 09 Wrz 2013, 21:50
Ostatnio był: 15 Sie 2023, 13:41
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 38

Re: Czyste niebo uszkodzona płytka

Postprzez Koniak w 01 Lut 2015, 14:38

Pobierz z torrentów, skoro masz oryginał nie musisz się bać bo pobierasz tak jakby grę którą już masz.
OS: W7 HomePremium 64bit CPU:Amd fx-4130 3.8GHz;GPU:Gigabyte Radeon r7 260x 2gb; MOTHERBOARD:MSI 760g-p43; RAM:2x4GB GoodRam1333MHz;HDD:500GB WB; PSU:Thermaltake LP500W

Koniak
Wygnany z Zony

Posty: 135
Dołączenie: 11 Mar 2014, 18:42
Ostatnio był: 09 Maj 2016, 22:00
Miejscowość: Kordon
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 18

Re: Czyste niebo uszkodzona płytka

Postprzez djcycu w 01 Lut 2015, 14:53

Możesz użyć w tym wypadku byle kopii. Tak że możesz pożyczyć cała grę od kogoś, skopiować potrzebne pliki a potem grać na swojej płycie dalej. Oczywiście pliki sobie potem gdzieś nagraj albo wrzuć na dysk to będziesz miał wszystko po legalu no i działające. Nikt nie powiedział że musisz wszystko mieć ze swojego krążka. Krążek tylko autoryzuje rozgrywkę, pliki możesz mieć byle skąd bo za grę płaciłeś i masz ją w domu z resztą... Innej opcji nie ma. Skoro płyta uszkodzona na "sicher" to musisz albo nośnik wymienić (o ile się uda) lub kombinować.

1. Skopiuj sobie wszystkie możliwe pliki z krążka do foldera.
2. Dodaj do tego foldera pobrane lub skopiowane z innej płyty pliki których nie udało ci się skopiować.
3. Zainstaluj grę z foldera.
4. Wpisz klucz i uruchom grę ze swoją płytą w napędzie.

PS: Może ktoś ci ten pliczek upnie. Nie jest to piractwem moim zdaniem bo to tylko część nieobjęta zabezpieczeniem nawet.
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Czyste niebo uszkodzona płytka

Postprzez 2010malpa w 17 Lut 2015, 00:46

Niestety ale nikt z mojej okolicy nie posiada takiej gry bo mieszkam na pier.... zadupiu ale poprawiłem tą rosyjską wersje i da się grać bo udało mi się zciągnąć lektora z mojej wersji.
Wszystko by było git poza dwoma błędami
1. ognisko się pali ale tylko je słychać a nie widać
2 czasami podczas przejścia z agropromu na wysypisko i na odwrót wywala mnie od razu do doliny mroku ale nawet to pomaga czasami XD
temat do zamknięcia nie ma co się rozpisywać jak zainstaluje cień Czarnobyla to się odezwę :)
2010malpa
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 31 Sty 2015, 14:14
Ostatnio był: 21 Lut 2015, 22:49
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SIP-t M200
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości