[SYMBION Mod]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [SYMBION Mod]

Postprzez lukasnek w 20 Lip 2009, 14:35

Zainstalowałem tego moda dzisiaj, jestem w agropromie i musze stwierdzic, że jest bardzo fajny. Poziom trudności jest rzeczywiście wysoki, ale to dobrze, nie lubie jak jest zbyt łatwo. :D
Niestety kiedy mam zadanie uratować kreta, zabijam wszystkich żołnierzy, ale kret nie che wyjść z budynku, nie wiem o co chodzi. :(
Gdyby ktoś miał podobny problem, albo wie jak go rozwiązać to prosiłbym o pomoc. Z góry dziekuję za każdą odpowiedz.
PS: Mam patcha 05 i zainstalowałem łatke do symbiona.
lukasnek
Kot

Posty: 20
Dołączenie: 23 Cze 2009, 19:03
Ostatnio był: 06 Lis 2015, 22:05
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: [SYMBION Mod]

Postprzez Ksiundz w 14 Sie 2009, 09:20

Witam.Pomimo tych pe..... roślinek gra mi chodziła dobrze nawet na wysokich ustawieniach po za tym że po pięciu minutach zasilacz w kompie albo coś innego mi się zjarało :/ A teraz do rzeczy, mam pytanie odnośnie zadań. Angielski znam dość dobrze ale przy rozmowie z Tolikiem lub Żwawym wyskakuje mi zamiast dialogu jego plik roboczy "cośtam_medkit_09" i PDA wyskakuje mi zadanie "To enter army" i wizerunek żołnierza obok. Czyli każą mi wstąpić do armii czy jak?? (a tak w ogóle to jak w tym modzie wstąpić do frakcji?).
Ksiundz
Kot

Posty: 12
Dołączenie: 12 Lip 2009, 18:04
Ostatnio był: 25 Maj 2011, 06:59
Miejscowość: Kordon, posterunek wojskowy
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 0

Re: [SYMBION Mod]

Postprzez smok61 w 19 Kwi 2010, 15:10

Grałem kiedyś w tego moda i podobał mi się. Pojawiły się jednak inne mody i przestałem w niego grać. Parę dni temu natknąłem się na nowszą, ruską wersję. Pobrałem i nie żałuję. Mod jest świetny i ma zaledwie 182 MB. Gdyby, ktoś chciał skorzystać podaję namiary :
Mod - http://narod.ru/disk/14885329000/SIMBIO ... 1.exe.html
Fix - http://narod.ru/disk/16508999000/Fix2_f ... 1.exe.html
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
Stanisław Lem
Awatar użytkownika
smok61
Tropiciel

Posty: 382
Dołączenie: 19 Wrz 2009, 12:36
Ostatnio był: 07 Lut 2018, 19:30
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 75

Re: [SYMBION Mod]

Postprzez Wiewiórka69 w 19 Kwi 2010, 17:05

Ja w tym modzie nic specjalnego nie widzę, bardzo mnie wnerwia ta cała roślinność... czepili się tego jak cholera, prawie w każdym modzie to widzę, poza tym postać ciągle by żarła, na okrągło odczuwa głód...przesadzili lekko z poziomem trudności, a nie wspomnę już o tym że wywaliło mnie do pulpitu co najmniej z pięć razy, jedyne co mi się podoba to uzbrojenie i nowość w zadaniach.

Wiewiórka69
Wygnany z Zony

Posty: 304
Dołączenie: 22 Sty 2010, 16:58
Ostatnio był: 19 Lip 2011, 21:39
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1

Re: [SYMBION Mod]

Postprzez smok61 w 19 Kwi 2010, 18:01

W tej wersji moda nie ma już tych kwiatków. Głód też jest na normalnym poziomie. Nie zauważyłem też, by poziom trudności był jakiś wyjątkowy.
Najistotniejsze zmiany zaobserwowane po dojściu do Wysypiska to:
- Można polatać śmigłowcem po Kordonie.
- Śmigłowce nie tylko nas atakują, ale też lądują i wysiadają z nich żołnierze, by pomóc zaatakowanemu posterunkowi.
- Naznaczony kaszle, kicha, przeklina a gdy się zmęczy krzyczy, że musi odpocząć.
- Ze stalkerami można się wymieniać posiadanymi towarami ( tylko z przyjaciółmi )
- Strzały z samochodów pancernych nie są już tak celne.
- Nowe zadania, też od zwykłych stalkerów.
- W menu można ustawić opcje moda.
Mod jest stabilny i do tej pory nie było żadnych problemów.
EDIT:
No niestety, po powrocie z Wysypiska do Kordonu, tuż za mostem - wylot do pulpitu bez loga. Nic nie mogę z tym zrobić. Koniec gry.
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
Stanisław Lem
Awatar użytkownika
smok61
Tropiciel

Posty: 382
Dołączenie: 19 Wrz 2009, 12:36
Ostatnio był: 07 Lut 2018, 19:30
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 75

Poprzednia

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości