[ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Shadow of Chernobyl\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez vandr w 27 Paź 2013, 21:57

Przenieś dla bezpieczeństwa na pulpit pliki z folderu meshes/weapons/val. Jak wywali grę to zapodaj loga, będziemy kombinować.
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 12 Lis 2023, 13:28
Kozaki: 1747

Reklamy Google

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez mayer99 w 28 Paź 2013, 10:49

Dziękuwejro Amigo - teraz as Wał gra i buczy :)
Mam jeszcze jedno pytanko: gdzie można znaleźć skrzynkę z konserwami dla Salomona?
Obszukałem całe delikatesy Gastronom, sklepopodobny budynek na prawo od miejsca startu i
dupsko blade - niczego nie znalazłem... Wie ktoś....?:)
Awatar użytkownika
mayer99
Łowca

Posty: 439
Dołączenie: 20 Lut 2011, 12:22
Ostatnio był: 21 Lut 2024, 02:01
Miejscowość: 3miasto
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 41

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez frosth w 28 Paź 2013, 10:57

w Gastronomie pod schodami. Miałem problem z lokalizacją tego budynku bo są dwa bliźniacze po obu stronach mapy.
frosth
Łowca

Posty: 437
Dołączenie: 20 Lut 2012, 15:35
Ostatnio był: 12 Kwi 2021, 09:16
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 60

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez mayer99 w 28 Paź 2013, 11:24

W Gastronomie pod schodami nic nie ma... W tym 2 budynku a'la sklep na prawo od autobusu gdzie zaczynamy grę ,
pod schodami jest niebieska skrzynia, ale pusta....:/ Wtf? Co teraz?
Awatar użytkownika
mayer99
Łowca

Posty: 439
Dołączenie: 20 Lut 2011, 12:22
Ostatnio był: 21 Lut 2024, 02:01
Miejscowość: 3miasto
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 41

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez frosth w 28 Paź 2013, 13:25

Tak jak pisałem wcześniej jest drugi bliźniaczy budynek po drugiej stronie mapy poszukaj tam. Ja miałem zaje*iste problemy żeby znaleźć te konserwy. To powinny być takie skrzynie wojskowe a nie puszki(o ile dobrze pamiętam)
frosth
Łowca

Posty: 437
Dołączenie: 20 Lut 2012, 15:35
Ostatnio był: 12 Kwi 2021, 09:16
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 60

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez mayer99 w 30 Paź 2013, 20:05

Znalazłem w końcu...Dzięki za pomoc :). Po spatchowaniu do wersji 1.0004 o dziwooo gra mi się zupełnie komfortowo, mam losowe wyloty głównie przy przechodzeniu z lokacji na lokację, ale daję radę. Najwiekszy problem był w Prypeci z misją doprowadzenia Kła, żeby pokazał drogę do ATP ( co to za skrót?? mi się kojarzy wybitnie z tenisem :)), Kieł ciągle ginął, sam nie strzelając a dookoła monolith, najemnicy i zgraja długorekich zombie....brrrr
To jedyny moment gdzie wczytanie save'a z akcji kończyło sie wylotem. Ale dość marudzenia mam 4 pytania do expertów Zewu Monolitu ukryte ścieżki:
1. Jak to jest z napromieniowaniem...? Używam antyradów i żółtych apteczek a oczy zamglone i Strelok ciągle bez formy...Wiem że w ZM antyradiacyjne leki nie działają od razu, ale ja mam wrażenie, że u mnie wcale.
2. Wczytałem do ZM sporo tekstur z Autumn Aurora 1, ale nie wszystko poszło jak chciałem, część dodałem ręcznie jak np. rękawice itp. Jak mógłbym podmienić org. teksturę i animacje z AA1 dla H&K G36 i dla Saigi 12 ( celownik PSO i tłumik da radę?)? Potrzebowałbym pełnych ścieżek dostępu...Vandr jesteś...? :)
3. Gravi Gun hmmmm :) Half Life 2 wiecznie żywy, chociaż Gordon Freeman w zonie długo nie pociągnął... Pytanie brzmi: czy Gravi Gun będzie do czegokolwiek potrzebny dla przebiegu fabuły badź jakiejkolwiek misji?
4. GDZIE JEST GRANATNIK M203??? Przewertowałem forum i u Kutwy na straganie za cholerę nie chce sie pojawić...
Thx? Plz
Awatar użytkownika
mayer99
Łowca

Posty: 439
Dołączenie: 20 Lut 2011, 12:22
Ostatnio był: 21 Lut 2024, 02:01
Miejscowość: 3miasto
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 41

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez Gerret w 04 Lis 2013, 21:47

Udało mi się przebrnąć bugi z brakiem możliwości zasave'owania zaraz po pojawieniu się w Prypeci i pchnąłem fabułę do momentu spotkania z dwoma pierwszymi Fantomami.
Co ja sie sukinsynów nawyklinałem. Jednego zawaliłem, drugiego bardzo poważnie raniłem, (bo padł zaraz jak mnie rozwalił) ale nie szło OBU załatwić na raz.

Zaraz po pojawieniu się, ten dureń Striełok musi wyciągnąć karabin i go przeładować (po kiego grzyba), i właśnie tej jednej sekundy mi brakuje!

Jakoś jednak ich odstrzeliłem i szedłem dalej.

Do czasu gdy spotkałem kolejnych dwóch na dachu, normalnie niemożliwością jest ich odwalenie....

Czy jest na nich jakiś sposób?
Gerret
Kot

Posty: 13
Dołączenie: 31 Gru 2009, 11:57
Ostatnio był: 15 Wrz 2018, 13:42
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 2

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez frosth w 05 Lis 2013, 18:16

Jeśli chodzi o tych co są właściwie na strychu a nie dachu... to spróbuj zabić jednego w biegu i schować się na dach. Dopiero wtedy kiluj drugiego pacana lub od razu goń na dach i kombinuj jak ich ustrzelić.
frosth
Łowca

Posty: 437
Dołączenie: 20 Lut 2012, 15:35
Ostatnio był: 12 Kwi 2021, 09:16
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 60

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez mayer99 w 06 Lis 2013, 18:01

Jestem na etapie, kiedy uwolniłem kuriera z celi po eliminacji bandytów w dolinie mroku. Kurier informuje mnie o PDA dla barmana, który jest gdzieś w budynku z laboratorium X18...Pytanie brzmi: Gdzie dokładnie jest to PDA???
Awatar użytkownika
mayer99
Łowca

Posty: 439
Dołączenie: 20 Lut 2011, 12:22
Ostatnio był: 21 Lut 2024, 02:01
Miejscowość: 3miasto
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 41

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez vandr w 06 Lis 2013, 18:04

PDA nie ma w X-18. Musisz iść drogą do laboratorium(po prostu idź jak w vanilli do x18 w Dolinie Mroku) i powinieneś usłyszeć w pewnej chwili głośne jebut, po czym dostaniesz wiadomość od Barmana.
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!

Za ten post vandr otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive mayer99.
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 12 Lis 2023, 13:28
Kozaki: 1747

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez mayer99 w 06 Lis 2013, 18:14

Ale to jebut nastapi w budynku gdzie jest wejście do lab X18? Bo targa mna 1 wątpliwość, mianowicie przed misją z PDA dla barmana zrobiłem spory cruise'ing po dolinie mroku. Zawitałem tez do celi, gdzie wlazłem na coś i było małe jebut...Zastanawiam się czy nie trzeba zacząć tego etapu od nowa i czy będzie to miało wpływ na dalszą fabułę...?

Vandr: thx za poradę nt granatnika M203. Nie chciałem uzywać spawnu ( wiesz gra fair play ;)), udało mi się go zdobyc za kilka artów dla Barmana.
Awatar użytkownika
mayer99
Łowca

Posty: 439
Dołączenie: 20 Lut 2011, 12:22
Ostatnio był: 21 Lut 2024, 02:01
Miejscowość: 3miasto
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 41

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez vandr w 06 Lis 2013, 18:42

Zajrzyj do PDA na zadanie PDA Barmana i kliknij na informację. Powinna pojawić się informacja co masz teraz zrobić(wrócić do Barmana i pogadać z nim).
TAJAG JUDYN
HAZBAZ
SEKODYN!
vandr
Modder

Posty: 3876
Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 12 Lis 2023, 13:28
Kozaki: 1747

PoprzedniaNastępna

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość