[Innovation Mod]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje w produkcji" służy do dyskutowania o modyfikacjach, które są w trakcie procesu tworzenia. Nie piszemy, ani nie zadajemy tutaj żadnych pytań odnośnie modyfikacji ukończonych (gotowych)!
Przy tworzeniu nowego tematu, jego nazwa powinna wyglądać tak:
[Nazwa moda] krótki opis/tekst, np. [Cebul mod] by Stalker.pl

Wybierz nazwę dla moda

Ankieta zakończyła się 03 Maj 2008, 17:40

Innovation Mod = Inno-MoD
44
71%
Gatean Mod - od s
9
15%
BSM - Bold Stalker Mod
8
13%
BIM - Bold Innovation Mod
0
Brak głosów
McMoD
1
2%
 
Razem głosów : 62

Postprzez Adriano w 02 Maj 2008, 15:40

Jak mi już wiadomo jesteśmy na półmetku ukończenia moda. Nie upłynął jeszcze tydzień ...
Proponowałbym zrobic trailer moda :D Najlepiej w takich rytmach xD

http://pl.youtube.com/watch?v=2o_8Yaao1TQ

Kto by się zajął trailerem ? Rzecz jasna nie teraz...
Image
Awatar użytkownika
Adriano
Stalker

Posty: 71
Dołączenie: 23 Mar 2008, 15:08
Ostatnio był: 29 Paź 2015, 23:42
Miejscowość: Bar
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Reklamy Google

Postprzez Missile w 02 Maj 2008, 16:04

Powstaje potężny mod. Nowe mutanty we wszystkich lokacjach, pojazdy we wszystkich lokacjach (bez Baru, Jantaru i Dziczy), mutanty nieustannie walczące ze sobą, podróżują po całej Zonie, atakują w grupach Stalkerów lub inną grupę mutantów, nowe anomalie: toksyczna, dymna i mini-tornado, dodatkowo będą rozmieszczone po całej Zonie, stare anomalie także będą inaczej rozmieszczone, niektóre będą teraz niewidzialne, itd. Dodatkowo zrobimy tak, że w groźnych anomaliach będą "siedziały" cenne artefakty i będzie je można zdobyć tylko z narażeniem życia. Ogrom nowych tekstur: zmienione tekstury wszystkich broni, pancerzy, ekwipunku, HUDu, nowe Menu, nowe INTRO, dojdą nowe dźwięki broni i mutantów, całkowicie nowe wyposażenie frakcji i NPCów - używają broni z tłumikami, celownikami, itd, w dodatku są lepiej wyposażeni, 8 nowych broni, które także używają frakcje i NPCoe, nowe siatki celownicze dla każdej broni, itd. Jest więc z czego zrobić trailer. Ja za dobry nie jestem w montażu, więc myślę, że i tu pomoże nam cmlPL :D Cml, co Ty na to? Zrobiłbym ze 2 krótkie, ciekawe filmiki a Ty byś je ładnie zmontował. Zgadzasz się? :D
Tyle, że to jeszcze nie teraz. Gdzieś w niedzielę bym je zrobił.

Missile
Wygnany z Zony

Posty: 452
Dołączenie: 15 Gru 2007, 15:17
Ostatnio był: 15 Kwi 2016, 20:14
Miejscowość: Valhalla
Kozaki: 9

Postprzez Bartas w 02 Maj 2008, 16:14

Kurczę... na początku nie sądziłem, że będzie to coś TAK wielkiego!!! nie mogę się doczekać do premiery tej modyfikacji. Sądzę, że będzie to jedyna modyfikacja przy której przejdę stalka. Z tego co mi Missile mówił to naprawdę jest na co czekać.
Image
Bo inne horror-mody to chu*nia...
Wyjdzie jak go skończę
Awatar użytkownika
Bartas
Stalker

Posty: 189
Dołączenie: 21 Paź 2007, 19:13
Ostatnio był: 24 Cze 2011, 19:07
Miejscowość: Dolina Mroku
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 2

Postprzez Towarzysz Lenin w 02 Maj 2008, 16:15

Ja jednak dalej postuluję za nieumieszczaniem pijawek w Kordonie. Mam nadzieję, że będą blowouty bo robiłem dzisiaj dźwięk dla zwarcia. Z mutantów robię akurat dźwięki kontrolera, nie nagrywałem własnych, dodaję na razie tylko filtry do starych dźwięków.

Towarzysz Lenin
Wygnany z Zony

Posty: 409
Dołączenie: 25 Sie 2007, 18:15
Ostatnio był: 08 Sty 2015, 23:41
Miejscowość: Pokój 771.
Kozaki: 0

Postprzez Missile w 02 Maj 2008, 16:21

Tak Towarzyszu, usunąłem Pijawkę z Kordonu. Żeby było innowacyjnie to dałem do tunelu z kolczą kurtką Chimerę. Z BlowOutami nie wiem, jak będzie, ja ich dodać nie potrafię, a nikt się nie zgłasza. Może na stalker.filefornt poszukam chętnych. Albo na GSC forum. Aha, nadal nie wiemy, jak mod ma się nazywać. Oto propozycje:
Innovation Mod = Inno-Mod
Gatean Mod - od słów Gameplay, Textures, Anomalies
BSM - Bold Stalker Mod
BIM - Bold Innovation Mod
EMS - jednak nie mamy rozwinięcia tego skrótu :D

Missile
Wygnany z Zony

Posty: 452
Dołączenie: 15 Gru 2007, 15:17
Ostatnio był: 15 Kwi 2016, 20:14
Miejscowość: Valhalla
Kozaki: 9

Postprzez Stiven w 02 Maj 2008, 17:06

Dlaczego chcecie zmieniać nazwę Innovation Mod, jest bardzo dobra.
Ja proponuje jeszcze Extreme Condition Mod - ECM

Jeśli dodajecie nowy sprzęt proponuję dodać exoszkielet powinności, gdyż dotychczas nie można go było zdobyć, tylko exo wolności. Proponuję przerobić (podobnie jak w AMK) skrytki, lub dodać nowe, i zagospodarować dotąd nie wykorzystywany teren na mapkach. Spójrzcie na mapki i tam gdzie praktycznie nigdy nie chodzicie wrzućcie coś za czym warto się pofatygować, np. duże skupisko anomalii z dobrymi(!) artefaktami, które się respawnują co jakiś czas, lub parę wraków w polu promieniowania z porzuconym sprzętem.

Nie róbcie tylko tego co wszyscy robią, czyli nowe skiny, pare itemków, zwarcia i porozpieprzanie wszędzie mutantów i przerobienie ich na czołgi, żeby robić loada co minutę.
Ja proponuję jako coś oryginalnego, przypisanie odpowiedniego skinu rąk do odpowiednich pancerzy, tak żebyśmy np. w exo nie mieli łap w rękawiczkach i rękawów od swetra.

Poza tym proponuję dodać modyfikowanie artefaktów z AMK, bardzo dobra rzecz!

To tyle ode mnie, mam nadzięję, że pomogłem :P
Powodzenia i życzę szczęścia (przyda się :wink: )
Awatar użytkownika
Stiven
Stalker

Posty: 66
Dołączenie: 18 Sty 2008, 19:03
Ostatnio był: 12 Lis 2008, 19:21
Miejscowość: Stamtąd
Kozaki: 0

Postprzez Crisu w 02 Maj 2008, 17:10

Więcej pancerzy o różnych cenach i statystykach.
Wkurza mnie to, że przez całą grę zbieram pieniądze z nadzieją, że natrafię na jakiś drogi i świetny pancerz a tu lipa...

Mogą być te, które już są, tylko je jakby pomnożyć, zmienić teksturę, staty i cenę.
Jak na przykładzie ABC Inferno - NANO Suit z komponentami do Upgrade'owania.
Tam to mam na co zbierać pieniądze.
"Дай мне мой респект, не больше не меньше."
Awatar użytkownika
Crisu
Legenda

Posty: 1402
Dołączenie: 05 Paź 2007, 20:16
Ostatnio był: 26 Sty 2017, 10:51
Kozaki: 47

Postprzez Towarzysz Lenin w 02 Maj 2008, 17:12

Jeśli umiesz - prosimy bardzo. Nasza modyfikacja - jak sama nazwa robocza wskazuje - ma być innowacyjna, czyli oryginalna. Co do nazwy - moja propozycja Zone Hunter. Nie musimy robić akronimu, tylko dajmy nazwę. Co do kombinezonu - proponowałem dodać HEV.

Towarzysz Lenin
Wygnany z Zony

Posty: 409
Dołączenie: 25 Sie 2007, 18:15
Ostatnio był: 08 Sty 2015, 23:41
Miejscowość: Pokój 771.
Kozaki: 0

Postprzez Adriano w 02 Maj 2008, 17:16

W naszym modzie zostanie umieszczony Nano-mod także będzie co zbierac... Bo to są wszystkie artefakty itd. jak w ABC tylko że wyciągnięte. Nowe pancerze tęż napewno się znajdą tylko musimy z Missile nad tym popracowac. Bo o pancerzach to już mu życie trułem przy TRS 2.0 . :)

Miejsca którymi mało się poruszaliśmy zostaną zagospodarowane przez mutanty ... Powstaną skupiska anomalii a wsród nich cenne artefakty ,których zdobyciem można stracic życie.
(To mój pomysł :D )
Image
Awatar użytkownika
Adriano
Stalker

Posty: 71
Dołączenie: 23 Mar 2008, 15:08
Ostatnio był: 29 Paź 2015, 23:42
Miejscowość: Bar
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Postprzez Missile w 02 Maj 2008, 17:23

Kombinezony już są dodane, i to jak się nie mylę aż 12. Jest egzo powinności, wolności, 2 typy kurtek bandytów, egzo najemników, dodatkowe pancerze powinności i wolności, nowa kurtka kotów i kilka innych.
Ja proponuję jako coś oryginalnego, przypisanie odpowiedniego skinu rąk do odpowiednich pancerzy, tak żebyśmy np. w exo nie mieli łap w rękawiczkach i rękawów od swetra.

Umie ktoś to zrobić?
I jak to było z tą modyfikacją artefaktów w AMK, bo grałem w niego krótko i nie pamiętam.
Aha, jeszcze jedno. Zrobiłem taki mini filmik pokazujący walkę kotów (mutantów) ze szczurami. Jednak nagrałem go frapsem i:
1. Nie ma dźwięku.
2. Trwa 30 sekund a waży aż 360MB!
Aha, i prawdopodobnie Bartas odkrył, jak ustawić BlowOuty. W tej chwili je testuje.
Jeszcze co do pancerzy: są zbalansowane, droższe i mocno zmodyfikowane - jest jak w ABC, że każdy pancerz dodaje określoną ilość udźwigu.

Missile
Wygnany z Zony

Posty: 452
Dołączenie: 15 Gru 2007, 15:17
Ostatnio był: 15 Kwi 2016, 20:14
Miejscowość: Valhalla
Kozaki: 9

Postprzez Stiven w 02 Maj 2008, 17:25

Akurat z tym mogę pomóc, a konkretnie podać link do minimoda dającego 6 nowych exo więc możecie to wkomponować w swój mod.

Kliknij Mnie
Awatar użytkownika
Stiven
Stalker

Posty: 66
Dołączenie: 18 Sty 2008, 19:03
Ostatnio był: 12 Lis 2008, 19:21
Miejscowość: Stamtąd
Kozaki: 0

Postprzez Adriano w 02 Maj 2008, 17:26

Nie pisałeś nic o tym ... focha strzele :D hehe

Ten MoD to chyba będzie ABC+AMK+OL=NoNameMoD
Proponuje zrobic Ankietę ,która ma na celu wyłonienie nazwy dla moda sposród 3 typów .

Innovation Mod = Inno-Mod
Gatean Mod - od słów Gameplay, Textures, Anomalies
BSM - Bold Stalker Mod
Image
Awatar użytkownika
Adriano
Stalker

Posty: 71
Dołączenie: 23 Mar 2008, 15:08
Ostatnio był: 29 Paź 2015, 23:42
Miejscowość: Bar
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość