Śmieszne historie z życia wzięte

W sklepie: Poproszę półlitra Coli. Albo lepiej Coli i pół litra.

Re: Smieszne Historie z Życia wzięte

Postprzez Borak w 13 Lip 2012, 02:21

To była szósta klasa podstawówki. Siedzimy z kumplem w pobliżu szkoły, a tu idzie pewien młody. Obok nas rosły takie dziwne kwiaty, Strasznie farbowały na czarno, więc kolega zerwał jednego, zawołał młodego i wyjechał z tekstem "wąchnij kwiatka". Po chwili miał całą czarną twarz. :E

Niektórzy mogą twierdzić, że to nie jest zabawne, ale kolegom się podobało. :D
Nie mam zasranego pomysłu na ten zasrany podpis :)
Awatar użytkownika
Borak
Kot

Posty: 28
Dołączenie: 13 Lip 2012, 01:58
Ostatnio był: 29 Gru 2014, 22:14
Miejscowość: Borasogród
Kozaki: 3

Reklamy Google

Śmieszne sytuacje z Waszego życia

Postprzez Generał Golonka w 27 Sie 2012, 10:18

Osobiście miałem jedną dość zabawną sytuację (nawet dwie). Obie zdarzyły się któregoś dość zabawnego poranka. Otóż wstałem o 6:30, mówię, że to nie tak wcześnie. Poszedłem do łazienki wziąć prysznic. No i byłem tak nieogarnięty, że umyłem włosy żelem pod prysznic zamiast szamponem i się nie skapnąłem (!). Następnie po prysznicu musiałem się popsikać dezodorantem. Zamiast dezodorantu wziąłem odświeżacz do powietrza. No i mówię: "Co ta puszka taka wielka" i wtedy się obudziłem. Powiedziałem: "Cóż, trudno. Zdarza się.". No to tyle.

Za ten post Generał Golonka otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Kudkudak.
Generał Golonka
Tropiciel

Posty: 248
Dołączenie: 02 Maj 2012, 19:24
Ostatnio był: 23 Maj 2020, 13:52
Miejscowość: Dziwna
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 29

Re: Smieszne Historie z Życia wzięte

Postprzez Kill_Flint w 27 Sie 2012, 11:29

Dla niektórych może być to śmieszne jednak dla mnie jest to sytuacja "typu" YAFUD

Zwiedzałem z tatą Lwów i podjąłem z nim temat właśnie o stalkerze. Maszerowałem tak dobrą chwilę, kiedy zorientowałem się, że mówię do całkiem obcego mi człowieka, który ledwo powstrzymywał się od śmiechu (najwidoczniej trafiłem na Polaka). Pobiegłem szukać taty z burakiem na twarzy i okazało się, iż mój rodziciel przyglądał się tej sytuacji z boku.

edit

Dzisiaj, kiedy pisałem piąty rozdział mojego opowiadania przez przypadek coś nacisnąłem na klawiaturze i wyłączyła mi się przeglądarka. Mówiąc w skrócie straciłem to co napisałem, a było tego sporo. Stało mi się to już 2 raz tego samego dnia :facepalm:
Bimbru bimbru dajcie, a jak nie to spier*******!

Moje opowiadanie: viewtopic.php?f=85&t=18925
Przeczytaj, skomentuj i oceń!

LA nie będzie.

Za ten post Kill_Flint otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive marcel, Wayathin.

Kill_Flint
Wygnany z Zony

Posty: 129
Dołączenie: 08 Sie 2012, 12:27
Ostatnio był: 17 Sty 2013, 20:05
Miejscowość: Janów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 15

Re: Smieszne Historie z Życia wzięte

Postprzez Kudkudak w 01 Lut 2013, 10:56

W tamtym roku przysporzyła mi się mała niespodzianka. Otóż znajomy z klasy zobaczył rysunek Thora w moim zeszycie, który powstał w wyniku trucia jędzy od historii, i spodobało mu się - nie był to trudny wyczyn, bo u mnie to tylko karniaki potrafią, i to krzywe czasem ;). Zapytał mnie czy potrafiłbym narysować nagą dziewczynę. Zgodziłem się i przyniosłem mu obrazek na następny dzień. Pokazałem mu to na polskim, bo baba trochę zezowata to nie zauważyła. Zapytał mnie czy może pokazać innym. Pokręciłem przecząco głową, ale on to uznał chyba za przyzwolenie. Obrazek powędrował po całej klasie, w tym do dziewczyn. Na szczęście gdy nauczycielka się zaciekawiła śmiechem innych, inny ziomek schował obrazek. Ale miałem przypał, cały czerwony jak burak :D. Potem sobie ze mnie jaja robili.
Image
Image Image Image Image Image

Za ten post Kudkudak otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive kolokolo98.
Awatar użytkownika
Kudkudak
Legenda

Posty: 1462
Dołączenie: 02 Lis 2011, 18:55
Ostatnio był: 02 Maj 2020, 00:25
Miejscowość: atomizer
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: RPG-7u
Kozaki: 656

Re: Smieszne Historie z Życia wzięte

Postprzez Terminus w 10 Maj 2013, 20:21

Typowa rodzinna scenka: niegrzeczny Junior lat 4ipół kontra tracąca cierpliwość Mama:
- Mamo, mamo! Kup mi Mambę!
- Jesteś niegrzeczny; no na pewno Ci kupię gumę <ironicznie>
- Tak! Tak! Mamo idź! Kup mi gumę!
w tym momencie włącza się do rozmowy tato, żeby uświadomić syna:
- To jest ironia synku...
- Nie! Mama ja nie chcę ironii ! Ja chcę gumę!!! <prawie z płaczem>
CREDO [łac. Wierzę]

Za ten post Terminus otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Cysiu.
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Re: Smieszne Historie z Życia wzięte

Postprzez Soviet w 10 Maj 2013, 20:57

O, ja bym też chciał Mambę. Dawno nie jadłem, a pamiętam jeszcze jak tatuś z rajchu przywoził. Terminus, kup mi też.
r u avin a giggle m8? LA nie będzie.
Image

Za ten post Soviet otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Tormentor, Wunderwaffe,
Negative vandr, SkullDagger.
Awatar użytkownika
Soviet
Very Important Stalker

Posty: 2736
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:41
Ostatnio był: 30 Sty 2023, 16:16
Miejscowość: Wow
Kozaki: 787

Re: Smieszne Historie z Życia wzięte

Postprzez VAMPIR_PL w 24 Maj 2013, 15:21

Moja sytuacja wydarzyła się w zeszłym tygodniu w KAKADU. Stoję sobie ze znajomą przy klatkach z myszami, chomikami, szczurami itp. Podchodzi do nas jakiś mały chłopak (na ok. pewnie jakieś 10 lat) i mówi do nas
- Wybierzcie te - tu pokazuje którąś z klatek - one są słodkie. - Po czym odchodzi. Patrzymy na siebie ze znajomą, nie za bardzo rozumiejąc co się stało. Po chwili wychodzimy ze sklepu a przed wejściem znowu podchodzi do nas ten chłopaczek.
- I co? Wybraliście? - pyta się
- Nie - odburknąłem mu
- Ale one są słodkie...
W tym momencie nie wytrzymałem i dość ponurym głosem mówię mu:
- Nie wiem, nie jadłem.
Po tym stwierdzeniu chłopaczek zmieszany odchodzi. :E
Niech Moc będzie z Wami

Za ten post VAMPIR_PL otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Voldi, Dziab_Dziab, margarita.
Awatar użytkownika
VAMPIR_PL
Kot

Posty: 20
Dołączenie: 27 Kwi 2013, 18:59
Ostatnio był: 15 Sty 2022, 16:22
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 13

Re: Smieszne Historie z Życia wzięte

Postprzez Szpagin w 23 Cze 2013, 18:03

Słynna historia z mojego dawnego liceum. Osobiście w tym nie uczestniczyłem, ale swego czasu było u mnie o tym głośno. Dwóch kolesi po wuefie założyło się, że zrobią pompki z klaśnięciem. Próbuje jeden i udaje mu się. Potem drugi - też wyszło. Postanowili podbić stawkę: pompka z klaśnięciem za plecami. Jeden z nich spróbował - nie zdążył, przywalił głową w parkiet, gdy miał ręce wciąż za plecami. Drugi wyśmiał go i zaprezentował, jak powinno się to robić. Z podobnym skutkiem. Efekt: dwie szyte brody i obniżone zachowanie.


Pierwsza klasa liceum, wycieczka trzydniowa, mniejsza o to, dokąd. Opiekunami byli: Wychowawczyni (dupa wołowa do kwadratu) i Fizyk (powszechnie lubiany nauczyciel). Trafiłem do pokoju z dwoma kumplami oraz D., którego znałem jeszcze z podstawówki i gimnazjum. Pierwsza noc w ośrodku i od razu popijawa. Z tego co wiem, na dwudziestu kilku uczniów, nie piły tylko cztery osoby: ja, dwóch kumpli z pokoju (uznaliśmy, że chlanie przed nosem nauczycieli to debilizm) oraz W. z innego pokoju. D. gdzieś poszedł, więc siedzimy we trzech, gramy w tysiąca itd.

Dochodzi 22 (godzina ciszy nocnej, choć w ośrodku cicho wówczas nie było) przychodzi do nas Wychowawczyni o od razu pyta się, gdzie jest D. odpowiadamy, że nie wiemy. Pyta się więc, czy nie moglibyśmy przyjąć do siebie W., bo jego współlokator miał słabą głowę i zarzygał cały pokój. Zgodziliśmy się, Wychowawczyni powiedziała tylko, żeby zamknąć drzwi na klucz i nie wpuszczać D.

Północ. I teraz zgadnijcie, kto puka do drzwi? Oczywiście D. Nie otworzyliśmy mu, powiedzieliśmy (drzwi i ściany były dość cienkie, bez problemu było słychać, co się dzieje na korytarzu), że nie wejdzie, bo jego łóżko jest zajęte. Nie dał za wygraną, poszedł pożalić się Wychowawczyni. Nic mu nie odpowiedziała, bo miała wówczas zbyt dużo na głowie (zaginęły trzy osoby, już chciała dzwonić na policję, gdy okazało się, że dwie poszły na imprezę do turnusu ulokowanego piętro niżej; trzeciego znaleźli w szafie). Potem słyszymy, jak D. z innym gościem próbują udawać opiekunów, byśmy wpuścili ich do pokoju. Z wyjątkowo marnym skutkiem.
Image
Awatar użytkownika
Szpagin
Legenda

Posty: 1187
Dołączenie: 26 Wrz 2009, 11:39
Ostatnio był: 15 Gru 2021, 23:24
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 238

Re: Smieszne Historie z Życia wzięte

Postprzez Tajemniczy w 23 Cze 2013, 19:05

Z II gimnazjum
Podczas lekcji matematyki do klasy weszła moja wychowawczyni. Chciała wziąć dziennik i przy okazji sprawdziła obecności. Zauważyła że 3 uczniów jest zwolnionych z dwóch lekcji. Nic nie wiedziała kto ich zwolnił i gdzie są więc pyta się nas:
-A gdzie są (tu padają imiona 3 kolegów)?
Kolega odpowiada
-Poszli grać na zawodach w ceesa (Counter Strike'a)
Wychowawczyni na to
- A co to jest ceesa?
Image
Awatar użytkownika
Tajemniczy
Monolit

Posty: 2188
Dołączenie: 13 Sie 2010, 20:48
Ostatnio był: 14 Cze 2021, 19:41
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 517

Re: Smieszne Historie z Życia wzięte

Postprzez Voldi w 07 Sie 2013, 18:07

Nie wiem, czy to przypadkiem nie powinno być w temacie o wierze, ale nawet w miejscu i godzinach pracy nawiedza mnie ten pan: :caleb:
Przytoczę tu fragmenty dzisiejszego czytania mszalnego:
Księga Liczb, rozdz. 13 i 14:

Odezwał się znowu Pan do Mojżesza tymi słowami: «Poślij ludzi, aby zbadali kraj Kanaan, który chcę dać synom Izraela. [...] Po czterdziestu dniach wrócili z rozpoznania kraju. [...] I tak im opowiedzieli: «Udaliśmy się do kraju, do którego nas posłałeś. Jest to kraj rzeczywiście opływający w mleko i miód, a oto jego owoce. [...]». Wtedy próbował Kaleb uspokoić lud, [który zaczął się burzyć] przeciw Mojżeszowi, i rzekł: «Trzeba ruszyć i zdobyć kraj - na pewno zdołamy go zająć». [...] Pan przemówił znów do Mojżesza i Aarona i rzekł: «Jak długo mam znosić to przewrotne zgromadzenie szemrzące przeciw Mnie? Słyszałem szemranie Izraelitów przeciw Mnie. Powiedz im: Na moje życie - wyrocznia Pana - postąpię z wami według słów, któreście wypowiedzieli przede Mną. Trupy wasze zalegną tę pustynię. Wy wszyscy, którzy zostaliście spisani w wieku od dwudziestu lat wzwyż, wy, którzyście przeciwko Mnie szemrali, nie wejdziecie z pewnością do kraju, w którym uroczyście poprzysiągłem wam zamieszkanie, z pewnością nie wejdziecie - z wyjątkiem Kaleba, syna Jefunnego, i Jozuego, syna Nuna


A potem, jakby tego było mało, w psalmie responsoryjnym objawił się sam Soviet:
Ps 106:

Zapomnieli o Bogu, który ich ocalił,
który wielkich dzieł dokonał w Egipcie,
rzeczy przedziwnych w krainie Chama,
zdumiewających nad Morzem Czerwonym

Drogą dedukcji i lekkiej nadinterpretacji:
Soviet -> Komunista -> Czerwony -> Morze Czerwone
Soviet -> Cham -> Kraina Chama nad morzem Czerwonym (komunistycznym)
Image

Za ten post Voldi otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Domianos, GajgerW,
Negative Stalker120.
Awatar użytkownika
Voldi
Ekspert

Posty: 843
Dołączenie: 29 Gru 2011, 11:11
Ostatnio był: 30 Maj 2024, 11:26
Miejscowość: Kraków/Hajnówka
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 426

Re: Smieszne Historie z Życia wzięte

Postprzez Woland w 08 Sie 2013, 13:07

W autokarze, w drodze powrotnej z wycieczki do obozu koncentracyjnego w Stutthofie która była w czerwcu w ostatnim miesiącu gimbazjum, ja z kolegami opowiadaliśmy sobie kawały o Żydach i murzynach.
Ja- Powiedziałbym wam kawał o Żydach, ale boje się że go spalę...
Wszyscy dwaj załapali, trzeci jednak nie załapał.
Rzekł ten trzeci: Nic się nie stanie, mów


Na wuefie chyba w kosza graliśmy teraz nie pamiętam, w pierwszej gimnazjum to jeszcze było. Kumpel mówi co kto ma robić. Ja jestem wysoki (184cm wzrostu) i szeroki. Jaką mi rolę dał w tym meczu?
-Rób za tirówkę!

Znów WF, tym razem trzecia klasa. Idę w trakcie wuefu do szatni się napić (colę piłem, 500ml). Wracam.
wuefista- co ty tam robiłeś?
ja- pół litra piłem
Mina wuefisty zdziwiona.
ja- No, coli oczywiście żeby nie było


PS: oczywiście 184 cm wzrostu, nie 194 mam. Już poprawiłem :E
Woland
Legenda

Posty: 1772
Dołączenie: 26 Sie 2010, 11:18
Ostatnio był: 28 Mar 2019, 00:05
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 10

Re: Smieszne Historie z Życia wzięte

Postprzez Saleta20 w 14 Sie 2013, 16:42

Witam!!
Taka może głupia, ale śmieszna:
Matematyka, I klasa technikum samoch.
kolega do sorki:
-sorko mogę poprawić ten sprawdzian??
sorka- nie trzeba było się nauczyć,
-ale ja mam pałe.. (chodziło o stopień ze sprawdzianu)
Wszyscy beka leżymy, a sorka aż się popłakała ze śmiechu.
A któryś z tłumu "a to chwali pięta jeden"
Wypijacie mi kozaki, a ja mam to gdzies. Dlaczego?
Bo nikt nie jest prorokiem we własnym kraju.
Mam słabego neta.

Za ten post Saleta20 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive iJames2,
Negative Tajemniczy.

Saleta20
Wygnany z Zony

Posty: 48
Dołączenie: 23 Lip 2013, 11:26
Ostatnio był: 12 Gru 2017, 19:16
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: -9

PoprzedniaNastępna

Powróć do Chómor :}

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości