Rysunek stalkera.

Postprzez GrabeRo w 12 Sie 2008, 23:06

Matthew ten drugi stalker ma nieproporcjonalną głowę do reszty ciała i te rączki strasznie małe :P (może to efekt promieniowania). Sam kiedyś rysowałem podobne rysunki ale swoje a nie przerysowane z tapet :|

A tak poza tym jest do tego oddzielny dział i kilka moich prac się tam właśnie znajduje :P
Awatar użytkownika
GrabeRo
Kot

Posty: 27
Dołączenie: 01 Lis 2007, 11:45
Ostatnio był: 15 Paź 2009, 18:20
Miejscowość: LJA
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Storming Obokan
Kozaki: 0

Reklamy Google

Postprzez Matthew w 12 Sie 2008, 23:28

Oddzielnego działu do Grafik i Rysunków to ja nie widze, jedynie Twórczość :]. Tak,też to dojrzałem,ale po skończeniu, poprawić się nie dało. Ale to był taki szybki rysunek więc błędy były nieuniknione :].

cmlPL, Fajny Altair, choć nie w moim typie (bez skojarzeń )... Chodzi mi o cieniowanie,ja preeruje takie szarpane,takie kresk, i duże przeskoki cieni. Bądź co bądź widać przeskok umiejętności między stalkerem a Altairem. Jak skończysz stalkera przed Jantarem,pochwal się :]

A ja jak już mówiłem, przeleje na kartkę Barmana. Kto wie może Sidorowicz też się tego dorobi :]


#Edit: Jednak dziś nie będzie, zabrakło czasu. Powiedzmy,że Zona mnie pochłoneła :]

#Edit2: W najbliższym czasie nie będzie za wiele. Brak czasu.
Ostatnio edytowany przez Matthew 16 Sie 2008, 18:06, edytowano w sumie 2 razy
" Złota Kula wypełnia tylko najskrytsze życzenia, tylko takie, które muszą się spełnić, bo inaczej nie ma już po co żyć!".

" Szczęście dla wszystkich za darmo! I niech nikt nie odejdzie skrzywdzony!".
Awatar użytkownika
Matthew
Stalker

Posty: 79
Dołączenie: 24 Maj 2008, 09:57
Ostatnio był: 25 Gru 2011, 14:47
Miejscowość: Piła
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Postprzez GrabeRo w 12 Sie 2008, 23:51

No właśnie o tą Twórczość mi chodziło ale to nawet dobrze że założyłeś nowy temat bo tam już rzadko kto zagląda :P nom to rysuj rysuj :)
Awatar użytkownika
GrabeRo
Kot

Posty: 27
Dołączenie: 01 Lis 2007, 11:45
Ostatnio był: 15 Paź 2009, 18:20
Miejscowość: LJA
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Storming Obokan
Kozaki: 0

Poprzednia

Powróć do Grafika

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości