STALKER - Koegzystencja (komiks)

Re: STALKER - Koegzystencja (komiks)

Postprzez Microtus w 02 Lut 2010, 22:39

Moim zdaniem, to właśnie robienie krótkiej formy (20-40 stron) jest sensowniejsze. Zobaczycie reakcje ludzi i będziecie wiedzieli czy fabuła/rysunki/forma odpowiada czytelnikom. Jak zrobicie coś niestrawnego to nikt tych 200 stron i tak nie przeczyta więc szkoda pracy, moim zdaniem. Sprawę weźcie pod rozwagę ;)
War. War never changes...
Bury
zapraszam do lektury :)
Awatar użytkownika
Microtus
Legenda

Posty: 1028
Dołączenie: 18 Cze 2007, 14:31
Ostatnio był: 19 Sty 2019, 22:54
Miejscowość: łorsoł
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 106

Reklamy Google

Re: STALKER - Koegzystencja (komiks)

Postprzez STA1KERpl w 03 Lut 2010, 22:40

Ten komiks jest jak "System of a down"- do ludzi, nie dla ludzi (może zrozumie ktoś ocb.). Robienie go to przyjemność dla mnie, którą chcę się podzielić wkrótce z innymi. Jakość rysunków nie jest dla mnie najważniejsza. A będzie wyglądało podobnie jak większość klasycznych komiksów (ze względu na to, iż nie jestem super-speed drawerem)(kojarzycie komiksy pana Surżenko? A konkretnie ten o pijawce i jej "ojcu". Tak będzie mniej więcej to wyglądało). Chodzi o to, że zdanie innych nie będzie dla mnie najważniejsze, bo chcę dotrzeć do tych, którzy flaki i walkę (choć nie znaczy że będzie tego mało) odłożą na bok, a skupią się na drugim dnu (śmieszne słowo).

EDIT1: Użyjemy, Ropsiu.

EDIT2: A raczej użyję. Z powodów, których nie wymienię raczej, koleżanka nie pomoże. Biednemu zawsze wiatr w oczy wieje... Ale dam radę, nie poddam się, choćby miałby koniec świata być.
JESTEM TUTAJ WIPEM
Awatar użytkownika
STA1KERpl
Tropiciel

Posty: 369
Dołączenie: 15 Kwi 2009, 20:51
Ostatnio był: 25 Maj 2022, 16:45
Miejscowość: The port Royal
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 13

Re: STALKER - Koegzystencja (komiks)

Postprzez Microtus w 04 Lut 2010, 09:45

A, to nie zrozumiałem intencji. Jeśli tak to rób swoje. Jeśli nie interesuje Cię zdanie innych to ten temat jest generalnie niepotrzebny ;)

PS: Powinno być: "na drugim dnie" nie dnu dlatego może wydało Ci się to słowo dziwne ;)
War. War never changes...
Bury
zapraszam do lektury :)
Awatar użytkownika
Microtus
Legenda

Posty: 1028
Dołączenie: 18 Cze 2007, 14:31
Ostatnio był: 19 Sty 2019, 22:54
Miejscowość: łorsoł
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 106

Re: STALKER - Koegzystencja (komiks)

Postprzez STA1KERpl w 04 Lut 2010, 14:35

Nie w tym rzecz. Zdanie mnie obchodzi. A nawet jakby nie obchodziło to jestem pewien, że zostanę za to pochwalony (ale dopiero po sporym kawałku komiksu, bo to będzie coś jak... taki "King-Kong" [film z 2005 roku]- będzie się długo rozkręcało, choć może wam się wydać, że się rozkręciło).

A ten SOAD- oni robili muzykę do ludzi, nie dla nich, ale jednak wydawali sporo kasy na teledyski, występowali na licznych koncertach i udzielali wywiadów. Robię bo to lubię, podoba mi się sama tematyka, nie patrząc na wielu, ale chcąc dotrzeć do tych prawdziwych stalkerów i bardziej "filozoficznych" ludzi, nie do mas. Dla mas będzie tylko ogrom tego komiksu. Dla innych te drugie dno.
JESTEM TUTAJ WIPEM
Awatar użytkownika
STA1KERpl
Tropiciel

Posty: 369
Dołączenie: 15 Kwi 2009, 20:51
Ostatnio był: 25 Maj 2022, 16:45
Miejscowość: The port Royal
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 13

Poprzednia

Powróć do Grafika

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości