Koegzystencja 2

Czy chcesz ujrzeć w komiksie Zonę, czy piękny świat, niczym z filmu "Avatar" J. Camerona?

Wol
32
71%
Wol
6
13%
Nie mam zdania, nie interesuje mnie to.
7
16%
 
Razem głosów : 45

Koegzystencja 2

Postprzez STA1KERpl w 07 Lut 2010, 22:07

NAJNOWSZE WIEŚCI- zje*ał mi się tablet... nie będę rysował do póki nie wyślę go do serwisu i nie wróci z powrotem.

Nowsze wieści- wystarczyło podłączyć go drugi raz. :jajebiecozafart:

Założyłem 2 temat, bo jest trochę o czym innym i mogę ustawić ankietę. A do meritum przechodząc...

Niektórych może szokować czy zniechęcać choćby myśl o zmianie planów, ale robienie takiego brutalnego świata jak do tej pory (uwierzcie, że naprawdę wyraźnie można odczuć cierpienie płynące z komiksu) jest dla mnie istna męczarnią. Od ponad pół roku syf wokół mojego życia powoduje niechęć do robienia tak wstrętnych rzeczy jak w stalkerze. Nie wiem czy na końcu komiksu z wrażeń nie skończę ze sobą, bo na psychę mi już działa ta brutalność. Dlatego (dla mojego dobra), pytam się, czy nie wolicie oglądać pięknych krajobrazów i epickich momentów jak w "Lotrze" czy "Avatarze". W dodatku, może tą specyficzna, schizową strukturą Zony w komiksie nie trafiłbym w gusta niektórych dla mnie znaczących osób, którzy przez te cierpienia właśnie zniechęcali by się do dalszego czytania komiksu. A co do epików, to postaram sie zrobić ten komiks najpiekniejszym jaki widzieliście, za pomocą różnych programów do obróbki grafiki (nie tylko będę rysował, ale jeszcze "tuningował" screeny, czego w stalkerze nie robię, bo tam nie ma pięknych widoczków i ładnych zwierzątek).

Wybór wam zostawie, i z góry mówię, że to nie wynik zmęczenia fizycznego, a psychicznego. Także nie myśleć o słomianym zapale jaki to posiada Thial.

Namawiam was na te epickie klimat. Wszelkie uwagi, pretensje czy inne widzimisie postami piszcie.
Ostatnio edytowany przez STA1KERpl 09 Lut 2010, 22:58, edytowano w sumie 2 razy
JESTEM TUTAJ WIPEM
Awatar użytkownika
STA1KERpl
Tropiciel

Posty: 369
Dołączenie: 15 Kwi 2009, 20:51
Ostatnio był: 25 Maj 2022, 16:45
Miejscowość: The port Royal
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 13

Reklamy Google

Re: Koegzystencja 2

Postprzez Microtus w 09 Lut 2010, 16:01

STA1KERpl, szczerze mówiąc to nie kumam za bardzo o co Ci chodzi...
To robisz komiks stalker i Ci się znudziło? I teraz zamierzasz zacząć inny komiks(nie o stalkerskich klimatach)?

A co do tego jak ja bym widział komiks. Powiem szczerze, że ani tak ani tak. Wszysctko czego jest za dużo jest złe.
Kwestia wyśrodkowania czy raczej wyważenia poszczególnych elementów. Jak jest w czymś zbyt wiele brutalności, to zmienia się to w karykaturę bo na dłuższą metę brutalność nudzi. Wystarczy obejrzeć jakiś horror gore. W pewnym momencie ma się dość lub zaczynasz się śmiać. To samo moim zdaniem jest z "epickością".
Jak oglądałem Powrót Króla LOTR w kinie to pod koniec filmu, któryś z widzów za mną powiedział.
"Jeszcze ku*wa brakuje żeby się lizać zaczęli" - komentując którąś z kolei scenę z Frodem i Samem.

Ja polecam zasadę złotego środka. Jak uda Ci się wypośrodkować poszczególne elementy to moim zdaniem będzie najlepiej.
War. War never changes...
Bury
zapraszam do lektury :)
Awatar użytkownika
Microtus
Legenda

Posty: 1028
Dołączenie: 18 Cze 2007, 14:31
Ostatnio był: 19 Sty 2019, 22:54
Miejscowość: łorsoł
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 106

Re: Koegzystencja 2

Postprzez STA1KERpl w 09 Lut 2010, 19:10

Jeśli epika jest za mało- jest źle. Jeśli za dużo- też źle. W sam raz- jest dobrze. Ale jeśli dam tyle że głowa boli- jest zaje*iście. A te klimaty "gore" o których mówisz- to zbyt nudne i łatwe, żeby cały czas pokazywać flaki. Nie na tym się opiera tylko moje gadanie o cierpieniach i tych innych pierdołach. To jest bardziej brutalny dramat sf.
JESTEM TUTAJ WIPEM
Awatar użytkownika
STA1KERpl
Tropiciel

Posty: 369
Dołączenie: 15 Kwi 2009, 20:51
Ostatnio był: 25 Maj 2022, 16:45
Miejscowość: The port Royal
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 13

Re: Koegzystencja 2

Postprzez Microtus w 10 Lut 2010, 09:52

Nic nie rozumiem z tego co piszesz...
War. War never changes...
Bury
zapraszam do lektury :)
Awatar użytkownika
Microtus
Legenda

Posty: 1028
Dołączenie: 18 Cze 2007, 14:31
Ostatnio był: 19 Sty 2019, 22:54
Miejscowość: łorsoł
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 106

Re: Koegzystencja 2

Postprzez J0Hny w 14 Kwi 2010, 17:31

Moim zdaniem dobrze by było zrobienie komiksu w realiach stalkera ale tak jakoś epicko, tak wiem że to złe bo Zona jest brutalna, ale skoro autor nie może wytrzymać przemocy którą rysuje (nie dziwie się mu zresztą) lepiej żeby zrobił opowieść typu: ,,To opowieść o honorze, braterstwie, odwadze, poświęceniu itd''. Uśmiercaj mało bohaterów, a jakoś przeżyje to że nie będę widział na każdej stronie latających flaków itp.

Ale błagam zrób ten komiks.
The healthy human mind doesn't wake up in the morning thinking this is its last day on Earth. But I think that's a luxury. Not a curse. To know you're close to the end is a kind of freedom.
Awatar użytkownika
J0Hny
Stalker

Posty: 56
Dołączenie: 06 Kwi 2010, 09:35
Ostatnio był: 05 Lis 2014, 23:53
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1


Powróć do Grafika

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość