Jeż Jerzy

Jeż Jerzy

Postprzez Voldi w 02 Gru 2012, 02:02

Ostatnio pocinam w nowego Hitmana. Pomyślałem, żeby skrzyknąć paru kumpli i zrobić krótki fanowski film na jego motywach. Przypomniało mi się też nasze improwizowane dzieło sprzed prawie dwóch lat. Chciałbym się nim z wami podzielić.
Wiem, jakie są niedoróbki techniczne, niestety, taki mieliśmy sprzęt :/ Zachęcam do obejrzenia, tak dla odmóżdżenia :)

Jeż Jerzy:


Jeż Jerzy II: Zemsta bliźniaka:


Jeż Jerzy III: Postrzelenie:



Tytuł jest jaki jest, bo się akurat zbiegało z filmem Ślesickiego nazwanym tak samo. Ot, wpadło do łba i tak już zostało.
Tam dla chętnych można jeszcze pooglądać kulisy, gdzieś w proponowanych powinno być widać :)

ZAPRASZAM!


Dlaczego na górze wyświetla mi się reklama: Eurogamer.pl Polska edycja. Zapraszamy! na niebieskim tle, po środku screen z jakiegoś forum a po lewej pijawa lecąca prosto na mnie z okrzykiem "Get ouf of here, Stalker" (tak, jest zapisane "ouf" a nie "out", mam na screenie)? Jakaś personalizacja reklam, or what?
Image

Za ten post Voldi otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Borgan.
Awatar użytkownika
Voldi
Ekspert

Posty: 843
Dołączenie: 29 Gru 2011, 11:11
Ostatnio był: 30 Maj 2024, 11:26
Miejscowość: Kraków/Hajnówka
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 426

Reklamy Google

Re: Jeż Jerzy

Postprzez Generał Golonka w 02 Gru 2012, 12:53

Voldi napisał(a):Dlaczego na górze wyświetla mi się reklama: Eurogamer.pl Polska edycja. Zapraszamy! na niebieskim tle, po środku screen z jakiegoś forum a po lewej pijawa lecąca prosto na mnie z okrzykiem "Get ouf of here, Stalker" (tak, jest zapisane "ouf" a nie "out", mam na screenie)? Jakaś personalizacja reklam, or what?

Ja też tak mam z tą reklamą, ale nie zwracam zbytnio na nią uwagi. Myślę, że to jakiś żart, albo faktycznie personalizacja. Zwykle miałem tam reklamę UrbanCity. :E
EDIT: Fajne są te filmy. ;)
Generał Golonka
Tropiciel

Posty: 248
Dołączenie: 02 Maj 2012, 19:24
Ostatnio był: 23 Maj 2020, 13:52
Miejscowość: Dziwna
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 29


Powróć do Video

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości