Co was w...pienia

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Co was w...pienia

Postprzez The Witcher w 02 Wrz 2018, 11:42

Jak zwykle znajdzie się jakaś jednostka co weźmie czyjąś opinie personalnie i wielka tragedia i płacz... :pogarda:


Znowu jesteś wielce zdziwiony że ktoś śmiał się z tobą nie zgodzić i dorabiasz jakieś ideologie o tragediach.
Gdzie tu widzisz płacz? Jedynym kto tu ma jakiś ból dupy czy podobną dolegliwość jesteś ty, i zobaczy to każdy który czytał twój post o Discordzie.


Pokaż mi gdzie napisałem że mam jakieś pretensje do całego discorda? Dalej, czekam.

Przeczytaj uważnie swój post i mój. I niby ja tu nie umiem czytać? :u3:

I niby kiedy ostatnio rozmawialiśmy? Nie przypominam sobie nie tylko ciebie(serio poza widzeniem cie czasami na czacie to ja nie mam zielonego pojęcia czym/kim ty jesteś i co robisz...) ale jakiejkolwiek rozmowy z tobą... -_-


To masz słabą pamięć, twój problem.

Zamiast pienić się jak mały szczeniaczek na widok kości, przestań tak się przejmować że ktoś nie ma takiego zdania jak ty i jak to mówią: "move on, and deal with it...". No chyba że chcesz z tego tematu dla zabawy zrobić piaskownice, jak znajdę czas to z chęcią poklepie z toba babki. :pogarda:


I znowu, myślisz że każdy kto się z tobą nie zgadza "pieni się jak szczeniaczek"? Bo ja coś takiego widzę u ciebie patrząc na ton twojego posta. I podejrzewam że ktoś na Discordzie zawinił ci w podobny sposób co ja. Jak nie chcesz żeby ci ktoś odpowiadał na posty to załóż sobie jakieś własne, jednoosobowe forum.
The Witcher
Legenda

Posty: 1175
Dołączenie: 31 Lip 2008, 09:03
Ostatnio był: 25 Maj 2024, 13:20
Ulubiona broń: --
Kozaki: 325

Reklamy Google

Re: Co was w...pienia

Postprzez Soviet w 03 Wrz 2018, 11:17

Co to za kótnie
r u avin a giggle m8? LA nie będzie.
Image

Za ten post Soviet otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive The Witcher, caleb59, Poldzer, GajgerW.
Awatar użytkownika
Soviet
Very Important Stalker

Posty: 2736
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:41
Ostatnio był: 30 Sty 2023, 16:16
Miejscowość: Wow
Kozaki: 787

Re: Co was w...pienia

Postprzez HuczuL w 03 Paź 2018, 21:32

Panowie usiądćie przy ognisku i walnijcie sete zagryzając sucharami lub kieubasą dietetyczną.
Łatwa droga jest zawsze zaminowana.
Awatar użytkownika
HuczuL
Stalker

Posty: 142
Dołączenie: 03 Wrz 2017, 16:03
Ostatnio był: 19 Lut 2019, 17:13
Miejscowość: Järna
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 4

Re: Co was w...pienia

Postprzez Mito w 04 Paź 2018, 23:47

Akinaro: Chciałbym cię poinformować, że właśnie wyrobiłeś sobie stereotyp na temat całej platformy o na prawdę sporym potencjale na podstawie jednej zapyziałej społeczności o... pewnym poziomie kultury i inteligencji. Poza tym dałeś się też nabrać na marketingowe teksty :P

Dobrze ogarnięty ze strony moderacyjnej i technicznej serwer jest na prawdę niezłym narzędziem do komunikacji ze społecznością, i to całkiem skutecznej. Problem w tym, że do tego potrzeba albo ogarniętej społeczności, albo rozgarniętych moderatorów, a najlepiej to i tego, i tego. Za to, że ludziki na serwerze stalkera są "jak dzieci w przedszkolu na przerwie" najlepiej wiń ich a nie platformę. Ja tam szczerze pamiętam, że jak wbiłem na serwer stalkera to po przywitaniu się lurkowałem tam przez miesiąc, po czym opie*doliłem jakiegoś durnia który spamował tagami @everyone (że ktoś tego kurrrr nie wyłączył) i wiadomościami typu "ktoś chce pogadać?" i stamtąd poszedłem won :E
Ja tam z Discordem mam bardzo przyjemne doświadczenia, a szczególnie z dwóch serwerów potwierdziło mi się mocno że jest to platforma dla developerów jak ta lala i polecam sobie spojrzeć: Hard-Light Productions (https://discord.gg/YQPCqG5 - społeczność grająca i modująca pewną starą grę Freespace) i Solving Stratzenblitz (https://discord.gg/X5SuQTb - goście zajmujący się rozwiązywaniem pewnej zagadki ARG, dużo matmy, informatyki itp.). Szczególnie na tym drugim ludzie porobili dzikie rzeczy np. boty rozwiązujące zadania matematyczne, linkujące do stron na Wiki i do różnych innych pierdół i bardzo ładnie sformatowane i podzielone czaty. A jak ktoś ma coś do zgłoszenia developerowi to pinguje...
Discord w ogóle ma bardzo dużo opcji administracyjnych i wszystko jest pięknie ładnie pomocne, ale ktoś tego musi użyć.

Miej bul do poszczególnych serwerów za to że jest chlew, a nie. A jak masz jakieś pomysły co zrobić z serwerem stalkera to może poinformuj tamtejszych moderatorów/poproś o uprawnienia do moderowania i trochę przypiłuj towarzystwo.
Spolszczenie do Misery: The Armed Zone (Ja & Imienny)
Ciekawe kiedy ilość moich kozaczków przekroczy moje IQ Image
Awatar użytkownika
Mito
Legenda

Posty: 1007
Dołączenie: 17 Sie 2014, 21:21
Ostatnio był: 29 Mar 2019, 02:46
Kozaki: 271

Re: Co was w...pienia

Postprzez KOSHI w 01 Lis 2018, 18:54

Sebixy, karyny, janusze i grażyny pod cmentarzami. Nie wiem po co są w autach lusterka, kierunki, skoro dauny nie używajom i jeszcze pchają się na siłę, a potem korek na 50m w obie strony, bo nie ma gdzie cofnąć czy zjechać. Jeden janusz by nas rozjechał tyłem pod jednym cmentarzem, a druga gupia cipa stanęła na skrzyżowaniu w mercedesie i pie*doli przez telefon zamiast zjechać gdzieś na pobocze. Ani przejść, ani przejechać, jeszcze jakieś niekontrolowane ruchy robi przód - tył i wielce obrażona, że ktoś jej zwraca uwagę.
Image

Za ten post KOSHI otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Wayathin.
Awatar użytkownika
KOSHI
Opowiadacz

Posty: 1324
Dołączenie: 16 Paź 2010, 13:13
Ostatnio był: 16 Paź 2023, 14:40
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 649

Re: Co was w...pienia

Postprzez Kudkudak w 04 Lis 2018, 13:17

Nasze spie*dolone społeczeństwo bez oczekiwań.

>oglądaj kolejny remake piątku 13tego, halloween i koszmaru z ulicy wiązów
>narzekaj, że nie ma nowych horrorów ze świeżym pomysłem, a cały gatunek to powielanie schematów

trochę jednostek czasu później

>oglądaj suspirię
>narzekaj, że wolisz oglądać piątek 13tego z kolesiem z maczetą, który wbija w środek filmu i masakruje nastolatki w ten sam schematyczny sposób, na który uprzednio narzekałeś, ale ch*j, zapłaciłeś za bilet to obejrzysz do końca (cytowane z seansu)

i przychodzą do kina takie je*ane knury, wyje*ią nogi na przednie fotele, bekają, butelki po piwsku walają się z brzękiem pod siedzeniami, wulgarne pomruki i coraz głośniejsze narzekanie od połowy filmu, co on by teraz mógł robić. A mogli wyjść w ciszy, kulturalnie, jak dwie pary.
Image
Image Image Image Image Image
Awatar użytkownika
Kudkudak
Legenda

Posty: 1462
Dołączenie: 02 Lis 2011, 18:55
Ostatnio był: 02 Maj 2020, 00:25
Miejscowość: atomizer
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: RPG-7u
Kozaki: 656

Re: Co was w...pienia

Postprzez Cromm Cruac w 04 Lis 2018, 13:27

To po uj do kina chodzisz? Ja przestałem wiele lat temu właśnie dlatego, że takie knury potrafią spie*dolić przyjemność oglądania czegokolwiek. Wolę poczekać aż film wyjdzie na VoDzie. Przynajmniej mam ciszę i spokój podczas seansu.

Kiedyś w paru kinach w Lądku zatrudnili takich ninja co byli cali na czarno ubrani (nawet w kominiarkach) co podchodzili do zakłócających spokój i dawali ostrzeżenia. Jak nie pomogło to wypraszali z kina. Do takiego kina można było chodzić.

I żeby to tylko w kinie, ale nie. Poszliśmy z żonką do teatru na polską sztukę. W połowie spektaklu jakaś młoda siksa tuż za mną wyciąga, uwaga, czipsy i zaczyna wpie*dalać szeleszcząc i chrupiąc jak maciora. :facepalm: Noż ku*wa nie strzymałem i powiedziałem jej co myślę o takiej 'kulturze'. Jakież było oburzenie. Normalnie ograniczam jej wolność osobistą i wogle. Ale żreć przestała i już była cicho.
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian

Za ten post Cromm Cruac otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Cthulhu, dorian.
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2542
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 01 Cze 2024, 23:08
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Re: Co was w...pienia

Postprzez Stalker Rambo w 04 Lis 2018, 20:23

Kudkudak napisał(a):i przychodzą do kina takie je*ane knury, wyje*ią nogi na przednie fotele, bekają, butelki po piwsku walają się z brzękiem pod siedzeniami, wulgarne pomruki i coraz głośniejsze narzekanie od połowy filmu, co on by teraz mógł robić. A mogli wyjść w ciszy, kulturalnie, jak dwie pary.


Trzeba im było zrobić "piątek 13-ego", BUAHAHAHA!!!

Cromm, może teraz to trochę inaczej wygląda w dobie kinowych "sieciówek", ale ja nadal na kino patrzę z pewną nostalgią i lubię do niego chodzić. Pamiętam, że kiedyś kino to było magiczne miejsce, a biorąc pod uwagę, że pochodzę z małego miasteczka, to do kina nie chodziło się zbyt często. Było jedno kino, a moje nędzne kieszonkowe (w sumie to ich brak) nie pozwalały na częste oddawanie się tego typu rozrywce. Owszem, można obejrzeć film na VoDzie, online, albo na BR/DVD, ale to już nie ten klimat. I teraz nawet gdy idę do sieciówki, gdzie można spotkać się z chamstwem o jakim pisał Kudkudak, to wybieram sobie seanse wieczorne i długo po premierze... ryzyko spotkania buraków i cebul jest wtedy znikome. No i wiadomo, tego typu zachowaniom nie są winne kina, tylko my - ludzie, którym brakuje już empatii - myśląc, że wszystko nam wolno, bo przecież jesteśmy najważniejsi.
Awatar użytkownika
Stalker Rambo
Weteran

Posty: 595
Dołączenie: 21 Paź 2011, 00:15
Ostatnio był: 27 Lis 2023, 17:36
Miejscowość: Starogard Gdański
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 142

Re: Co was w...pienia

Postprzez Kudkudak w 05 Lis 2018, 21:48

Cromm, bo niektóre filmy warto obejrzeć na dużym ekranie, oferują inny wymiar doświadczeń. I mówię to jako osoba, która z reguły do kina nie chodzi :v
Image
Image Image Image Image Image
Awatar użytkownika
Kudkudak
Legenda

Posty: 1462
Dołączenie: 02 Lis 2011, 18:55
Ostatnio był: 02 Maj 2020, 00:25
Miejscowość: atomizer
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: RPG-7u
Kozaki: 656

Re: Co was w...pienia

Postprzez Cromm Cruac w 06 Lis 2018, 00:00

A czy ja gdzieś, coś mówiłem, że oglądam je na e-watchu? Kud, bywałem w kinie, nie jestem jakimś jaskiniowcem i wiem jak to jest.
Ale zaręczam ci, że odpowiednio duży ekran, dobre nagłośnienie a zwłaszcza brak buractwa we własnym domu (no może poza sobą samym, ale ja sobie nie przeszkadzam) gwarantuje podobne przeżycia :E
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2542
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 01 Cze 2024, 23:08
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Re: Co was w...pienia

Postprzez KoweK w 08 Lis 2018, 23:17

To chodź do kina w niestandardowych godzinach, wcześnie rano albo mega późnym wieczorem, ominiesz hołotę
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5646
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 07 Cze 2024, 23:29
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1471

Re: Co was w...pienia

Postprzez Kudkudak w 09 Lis 2018, 17:58

Właśnie obrałem tę strategię i wybrałem ostatni seans o 21:30 :u3: Po prostu pech.
Image
Image Image Image Image Image
Awatar użytkownika
Kudkudak
Legenda

Posty: 1462
Dołączenie: 02 Lis 2011, 18:55
Ostatnio był: 02 Maj 2020, 00:25
Miejscowość: atomizer
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: RPG-7u
Kozaki: 656

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość